Karta atleta

Export do excelu
  • Poštulková Petra
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.16 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 09.46 h Opava 9.1.2019
100 m 15.57 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 22.91 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 31.93 Ostrava - Poruba 13.4.2019
300 m 50.29 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
600 m 2:14.49 Ostrava - Poruba 7.4.2018
800 m 2:56.94 Ostrava - Poruba 5.5.2019
60 m překážek 10.49 Opava 23.5.2019
60 m překážek 10.65 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
sprintérský trojboj 1148 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 1943 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 400g 29.56 Frýdek-Místek 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 54.08 Brno 9.9.2019
vrh koulí 2kg 08.60 h Ostrava 9.2.2019
hod raketkou 34.30 Ostrava - Poruba 26.5.2018
skok daleký 4.08 Frýdek-Místek 20.9.2018
skok daleký 4.24 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.40 Třinec 13.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.16 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 09.46 h Opava 9.1.2019
100 m 15.57 Ostrava - Poruba 13.4.2019
150 m 22.91 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 31.93 Ostrava - Poruba 13.4.2019
300 m 50.29 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 2:56.94 Ostrava - Poruba 5.5.2019
60 m překážek 10.49 Opava 23.5.2019
60 m překážek 10.65 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
sprintérský trojboj 1148 Ostrava - Poruba 13.4.2019
pětiboj 1943 Ostrava - Poruba 5.5.2019
hod oštěpem 400g 29.56 Frýdek-Místek 17.6.2019
hod kriketovým míčkem 54.08 Brno 9.9.2019
vrh koulí 2kg 08.60 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 3.59 Ostrava - Poruba 5.5.2019
skok daleký 4.24 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok vysoký 1.40 Třinec 13.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 6 Šumperk 29.20
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F 5 Šumperk 48.80
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žkm/FC 18= Brno 1.28
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KE 28 Brno 3.21
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KC 6 Brno 44.82
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/FB Brno 54.08
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F Frýdek-Místek 50.21
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm/F 7 Frýdek-Místek 1.30
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Frýdek-Místek 29.55
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm/F Frýdek-Místek 1.35
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Frýdek-Místek 29.56
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm/F Frýdek-Místek 50.67
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm 4 Třinec 26.70
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm Třinec 1.40
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 8 Třinec 13.16
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 5 Opava 43.66
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm Opava 26.43
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B01 3 Opava 10.49
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 3 Frýdek Místek 10.74
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm Frýdek Místek 45.49
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 400g/Žkm Frýdek Místek 26.48
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm Ostrava - Poruba 1943
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žkm Ostrava - Poruba 44.45
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm Ostrava - Poruba 3.59
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Ostrava - Poruba 09.75
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Ostrava - Poruba 11.03
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B02 3 Ostrava - Poruba 2:56.94
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm 4 Frýdek-Místek 1.30
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 4 Frýdek-Místek 47.15
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 5 Frýdek-Místek 09.16
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprint. tr/Žky 13 Ostrava - Poruba 1148
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žky/B02 1 Ostrava - Poruba 09.65
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žky/B02 1 Ostrava - Poruba 15.57
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žky/B04 1 Ostrava - Poruba 31.93
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm 5 Ostrava-Martinov 24.37
17.03.2019 Jarní házení - Ostrava 2019 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm Ostrava-Martinov 25.04
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R01 3 Ostrava - Vítkovice 10.65
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 4.24
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 4 Ostrava - Vítkovice 10.80
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B11 5 Ostrava - Vítkovice 50.29
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B01 10 Ostrava 3.99
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 7 Ostrava 08.60
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/F 4 Ostrava 10.70
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žkm/R03 1 Ostrava 11.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 10.68
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R05 1 Ostrava - Vítkovice 10.70
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/R01 2 Ostrava - Vítkovice 10.78
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žkm/F 4 Ostrava - Vítkovice 10.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 16 Ostrava - Vítkovice 3.97
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 4 Ostrava - Vítkovice 22.91
09.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B7 2 Opava 09.46