Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Pevná
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 Pardubice 11.09.2020
60 m 09.38 Pardubice 29.05.2019
60 m 09.47 h Praha - Strahov 02.02.2020
600 m 2:16.3 Pardubice 08.10.2018
800 m 2:38.1 Pardubice 15.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.7 Pardubice 15.10.2019
skok vysoký 1.25 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.33 Vysoké Mýto 25.06.2020
skok daleký 3.69 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 3.98 Pardubice 02.05.2019
vrh koulí 2kg 08.62 Vysoké Mýto 25.06.2020
vrh koulí 3kg 07.12 Chrudim 28.06.2020
hod oštěpem 400g 14.05 Vysoké Mýto 25.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.67 Chrudim 12.06.2019
hod plným míčem 1kg 10.49 Pardubice 29.09.2020
pětiboj 1550 Pardubice 15.10.2019
čtyřboj 1825 Pardubice 29.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.58 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m 09.38 Pardubice 29.05.2019
800 m 2:38.1 Pardubice 15.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.7 Pardubice 15.10.2019
skok vysoký 1.25 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.30 Chrudim 15.05.2019
skok daleký 3.69 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 3.98 Pardubice 02.05.2019
hod oštěpem 400g 11.56 Pardubice 29.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.67 Chrudim 12.06.2019
pětiboj 1550 Pardubice 15.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) pětiboj/Žkm/F Pardubice 1550
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) 60 m/Žkm 7 Pardubice 09.6
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) 800 m/Žkm Pardubice 2:38.1
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 13 Pardubice 14.7
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) hod kriketovým míčkem/Žkm Pardubice 29.73
15.10.2019 Oddílové víceboje mladší žákyně (AC Pardubice) skok daleký/Žkm 4 Pardubice 3.87
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok vysoký/Žkm/F 10 Pardubice 1.24
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 21 Pardubice 29.37
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žkm/R04 6 Pardubice 09.74
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Chrudim 30.67
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 10 Chrudim 1.28
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/R06 3 Chrudim 09.52
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) skok vysoký/Žkm Pardubice DNS
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žkm/R01 6 Pardubice 09.38
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) hod oštěpem 400g/Žkm 24 Pardubice 11.56
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Chrudim 1.30
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žkm 22 Chrudim 3.47
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žkm/R07 2 Chrudim 09.54
02.05.2019 Oddílové závody přípravky a mladšího žactva (AC Pardubice) skok daleký/Žkm/F Pardubice 3.98
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok daleký/Žkm 15 Praha - Stromovka 3.69
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žkm 6= Praha - Stromovka 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žkm/R04 4 Praha - Stromovka 09.58