Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Chmelová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.34 Pacov 27.06.2020
100 m 14.7 Havlíčkův Brod 01.06.2020
150 m 23.38 Humpolec 15.09.2019
300 m 56.27 Pacov 27.06.2020
600 m 2:07.59 Havlíčkův Brod 14.06.2020
800 m 2:42.70 Pacov 06.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.76 Jihlava 01.09.2019
skok vysoký 1.25 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 3.82 Pacov 06.09.2020
vrh koulí 2kg 04.92 Jihlava 01.06.2019
hod oštěpem 400g 11.10 Humpolec 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 21.73 Třebíč 27.09.2020
hod raketkou 20.63 Havlíčkův Brod 01.06.2020
pětiboj 1374 Třebíč 27.09.2020
čtyřboj 0736 Třebíč 24.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.04 Jihlava 19.05.2019
150 m 23.38 Humpolec 15.09.2019
800 m 2:54.54 Třebíč 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.76 Jihlava 01.09.2019
skok vysoký 1.25 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 3.61 Třebíč 21.09.2019
vrh koulí 2kg 04.92 Jihlava 01.06.2019
hod oštěpem 400g 11.10 Humpolec 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 19.05 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 1242 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 0523 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2019 Podzimní běh na dráze Bernard cup 2019 (TJ Jiskra Humpolec) 800 m/Žkm/F Humpolec 2:55.7
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 7 Třebíč 13.53
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B08 4 Třebíč 10.06
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FD 6 Třebíč 3.61
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FC 28 Třebíč 16.29
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B05 5 Třebíč 2:54.54
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 52 Třebíč 1242
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 43 Humpolec 1046
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 35 Humpolec 04.58
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 29 Humpolec 11.10
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FA 18 Humpolec 1.20
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B08 1 Humpolec 23.38
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/F 7 Jihlava 1.21
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Jihlava 12.76
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B03 4 Jihlava 24.00
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 60 Pacov 0523
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 29 Pacov 06.97
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FB 23 Pacov 3.13
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 3 Pacov 13.53
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B05 6 Pacov 11.12
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 49 Jihlava 1009
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 30 Jihlava 04.92
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 34 Jihlava 18.04
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/FA 8 Jihlava 1.25
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B03 6 Jihlava 24.30
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 44 Jihlava 1082
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 32= Jihlava 19.05
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FB 26 Jihlava 3.23
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 5 Jihlava 14.02
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B05 5 Jihlava 10.04
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B03 2 Jihlava 3:01.91