Karta atleta

Export do excelu
  • Würknerová Adriana
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér Veronika Matulková
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.77 Plzeň 13.6.2019
60 m 11.21 h Praha-Strahov 27.2.2016
150 m 23.75 Stříbro 1.6.2019
150 m 24.21 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 53.49 Stříbro 9.5.2019
600 m 2:13.86 Plzeň- Petřín 4.9.2018
600 m 2:12.82 h Praha - Strahov 10.3.2018
800 m 2:58.32 Sušice 21.6.2019
800 m 3:04.81 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:45.85 Plzeň 13.6.2019
1500 m 6:09.63 Stříbro 1.6.2019
60 m překážek 13.91 Sušice 21.6.2019
60 m překážek 12.72 h Praha-Strahov 27.2.2016
pětiboj 1227 Sušice 21.6.2019
hod oštěpem 400g 10.80 Stříbro 6.5.2019
hod kriketovým míčkem 23.21 Sušice 21.6.2019
vrh koulí 2kg 05.81 Stříbro 6.5.2019
skok daleký 3.35 Sušice 21.6.2019
skok daleký 2.95 h Praha - Strahov 10.3.2018
skok vysoký 1.20 Stříbro 25.9.2018
skok vysoký 1.15 h Stříbro 12.12.2018
Přespolní běh 03:31 Stříbro 9.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.77 Plzeň 13.6.2019
150 m 23.75 Stříbro 1.6.2019
150 m 24.21 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 53.49 Stříbro 9.5.2019
800 m 2:58.32 Sušice 21.6.2019
800 m 3:04.81 h Praha - Stromovka 17.2.2019
1000 m 3:45.85 Plzeň 13.6.2019
1500 m 6:09.63 Stříbro 1.6.2019
60 m překážek 13.91 Sušice 21.6.2019
pětiboj 1227 Sušice 21.6.2019
hod oštěpem 400g 10.80 Stříbro 6.5.2019
hod kriketovým míčkem 23.21 Sušice 21.6.2019
vrh koulí 2kg 05.81 Stříbro 6.5.2019
skok daleký 3.35 Sušice 21.6.2019
Přespolní běh 03:31 Stříbro 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/F 14 Plzeň 3:05.97
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R07 2 Plzeň 10.07
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/R01 4 Domažlice 09.77
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 150 m/Žkm/B02 5 Domažlice 24.42
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žkm 26 Sušice 1227
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žkm/B08 1 Sušice 13.91
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žkm/B01 4 Sušice 2:58.32
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žkm 25 Sušice 23.21
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žkm 32 Sušice 3.35
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žkm/B06 4 Sušice 09.88
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1000 m/Žkm/B 7 Plzeň 3:45.85
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R03 4 Plzeň 09.77
09.06.2019 Běh historickým Stříbrem, Memoriál Petra Bursíka (TJ Baník Stříbro, Město Stříbr) Přespolní běh/Žkm 11 Stříbro 03:31
03.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek) dálka/Žkm/F 9 Stříbro 3.38
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žkm/F Stříbro 6:09.63
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B04 6 Stříbro 23.75
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R7 6 Nýřany 10.84
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B2 4 Nýřany 23.32
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B09 4 Stříbro 09.88
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B02 2 Stříbro 53.49
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm 9 Stříbro 05.81
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 400g/Žkm 9 Stříbro 10.80
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm 9 Stříbro 15.95
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 81 Mladá Boleslav 09:11
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Stromovka 3:04.81
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B03 4 Praha - Stromovka 24.21