Karta atleta

Export do excelu
  • Kučeríková Anna
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Okříšky, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.98 Třebíč 6.6.2019
60 m 09.51 Třebíč 6.6.2019
100 m 15.15 Třebíč 6.6.2019
150 m 22.19 Jihlava 1.6.2019
800 m 2:50.85 Jihlava 19.5.2019
60 m překážek 12.13 Pacov 15.6.2019
sprintérský trojboj 1370 Třebíč 6.6.2019
pětiboj 1777 Jihlava 19.5.2019
čtyřboj 1596 Jihlava 1.6.2019
hod oštěpem 400g 18.63 Jihlava 8.6.2019
hod kriketovým míčkem 44.96 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 2kg 06.90 Jihlava 1.6.2019
skok daleký 3.93 Pacov 15.6.2019
skok vysoký 1.33 Jihlava 8.6.2019
skok vysoký 1.20 h Okříšky 24.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.98 Třebíč 6.6.2019
60 m 09.51 Třebíč 6.6.2019
100 m 15.15 Třebíč 6.6.2019
150 m 22.19 Jihlava 1.6.2019
800 m 2:50.85 Jihlava 19.5.2019
60 m překážek 12.13 Pacov 15.6.2019
sprintérský trojboj 1370 Třebíč 6.6.2019
pětiboj 1777 Jihlava 19.5.2019
čtyřboj 1596 Jihlava 1.6.2019
hod oštěpem 400g 18.63 Jihlava 8.6.2019
hod kriketovým míčkem 44.96 Jihlava 1.6.2019
vrh koulí 2kg 06.90 Jihlava 1.6.2019
skok daleký 3.93 Pacov 15.6.2019
skok vysoký 1.33 Jihlava 8.6.2019
skok vysoký 1.20 h Okříšky 24.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 22 Pacov 1347
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FA 13 Pacov 18.22
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žkm/FA 22 Pacov 3.93
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žkm/B09 2 Pacov 12.13
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B09 1 Pacov 09.55
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žkm/F 4 Jihlava 1.33
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 6 Jihlava 18.63
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B02 1 Třebíč 07.98
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 1 Třebíč 09.51
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B02 1 Třebíč 15.15
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/Žkm 8 Třebíč 1370
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 9 Jihlava 1596
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) koule 2kg/Žkm/FA 12 Jihlava 06.90
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/FA Jihlava 44.96
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žkm/FA 10= Jihlava 1.20
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B13 2 Jihlava 22.19
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 12 Jihlava 1777
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/FB Jihlava 42.60
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žkm/FB 7 Jihlava 3.84
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m př./Žkm/B11 1 Jihlava 12.53
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B11 2 Jihlava 09.93
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B02 4 Jihlava 2:50.85
24.03.2019 Okříšská laťka (Atletika Okříšky, z.s.) výška/Žky 10 Okříšky 1.20