Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Hendrich
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Triner Václav
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.52 h Sokolov 12.01.2020
60 m 09.78 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 09.95 Karlovy Vary 20.05.2020
150 m 27.91 Chodov 01.10.2017
150 m 24.61 h Praha - Stromovka 25.01.2020
600 m 2:15.64 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:13.08 Chodov 29.09.2019
800 m 2:59.22 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 3:05.25 Karlovy Vary 17.06.2020
1500 m 6:02.06 Stříbro 13.06.2020
60 m překážek (0.76) 14.07 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok daleký 3.79 h Sokolov 09.01.2019
skok daleký 3.80 Karlovy Vary 20.05.2020
vrh koulí 3kg 04.69 Stříbro 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 24.04 Ostrov 03.06.2020
hod plným míčem 2kg 05.43 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod plným míčem 2kg 06.00 Karlovy Vary 05.03.2020
pětiboj 0456 Ostrov 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 2:15.64 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:13.08 Chodov 29.09.2019
800 m 3:18.0 Mariánské Lázně 14.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.07 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok daleký 3.79 h Sokolov 09.01.2019
skok daleký 3.42 Mariánské Lázně 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 18.00 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.43 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleH/F 12 Chodov 3.51
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 600 m/EleH/B02 6 Chodov 2:13.08
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleH/B03 4 Chodov 24.89
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH 12 Karlovy Vary 3.67
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleH/B08 2 Karlovy Vary 11.68
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B07 3 Karlovy Vary 35.73
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 800 m/Žcm Karlovy Vary DNS
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žcm Karlovy Vary DNS
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žcm Karlovy Vary DNS
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleH 42 Chodov 0325
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleH 17= Chodov 3.42
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleH 23 Chodov 18.00
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B04 2 Chodov 09.78
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleH/B04 Chodov DNS
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B01 2 Karlovy Vary 33.67
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH/J01 15= Karlovy Vary 3.41
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/J01 6 Karlovy Vary 07.50
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) pětiboj/Žcm 26 Mariánské Lázně 0301
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 33 Mariánské Lázně 15.89
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) skok daleký/Žcm 15 Mariánské Lázně 3.42
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B06 3 Mariánské Lázně 14.07
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žcm/B06 Mariánské Lázně NM
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 800 m/Žcm/B03 4 Mariánské Lázně 3:18.0
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/M Cheb DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B02 Cheb DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B06 Cheb DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B06 Cheb DNS
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleH/B1 7 Praha - Stromovka 2:15.64
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleH 25 Praha - Stromovka 2.86
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 2kg/EleH 5 Praha - Stromovka 05.43
09.01.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary ve skoku dalekém (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH 4 Sokolov 3.79