Karta atleta

Export do excelu
  • Jirsa Dominik
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Triner Václav
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.77 h Sokolov 21.12.2019
60 m 09.39 Karlovy Vary 20.04.2019
60 m 10.03 h Praha - Strahov 21.01.2018
150 m 23.11 Ostrov 04.09.2019
600 m 1:49.64 Chodov 29.09.2019
600 m 1:59.34 h Praha - Stromovka 13.01.2019
800 m 2:36.88 Karlovy Vary 13.06.2019
800 m 2:40.81 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek 12.45 Karlovy Vary 13.06.2019
60 m překážek 12.03 h Praha - Stromovka 25.01.2020
pětiboj 1099 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.57 Ostrov 25.09.2019
hod plným míčem 2kg 06.35 Karlovy Vary 05.03.2020
hod plným míčem 2kg 05.31 h Praha - Stromovka 13.01.2019
vrh koulí 3kg 06.88 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 4.25 Plzeň 15.09.2019
skok daleký 4.24 h Sokolov 21.12.2019
Přespolní běh 3:03 Chodov 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:40.81 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek 12.03 h Praha - Stromovka 25.01.2020
hod plným míčem 2kg 06.35 Karlovy Vary 05.03.2020
vrh koulí 3kg 06.88 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 4.12 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/M 7 Sokolov 4.24
21.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/M/B05 1 Sokolov 07.77
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleH Chodov 3:03
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) dálka/EleH/F Chodov 4.08
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleH/B01 3 Chodov 22.79
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 600 m/EleH/B01 2 Chodov 1:49.64
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žcm Ostrov 1099
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m př./Žcm/B03 1 Ostrov 12.88
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) kriket/Žcm Ostrov 42.57
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) dálka/Žcm 5 Ostrov 3.63
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žcm 5 Ostrov 2:40.97
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žcm/B03 2 Ostrov 09.55
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleH/B01 3 Karlovy Vary 09.40
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) dálka/EleH Karlovy Vary 4.20
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B03 1 Karlovy Vary 31.31
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žcm/B01 8 Plzeň 2:40.21
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 14 Plzeň 38.13
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 4 Plzeň 4.25
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) dálka/Žcm 4 Ostrov 4.03
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) kriket/Žcm 5 Ostrov 39.81
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žcm/B03 1 Ostrov 23.11
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 800 m/Žcm Karlovy Vary 2:36.88
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m př./Žcm Karlovy Vary 12.45
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleH Chodov 1004
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) dálka/EleH 1= Chodov 4.35
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) kriket/EleH Chodov 41.82
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B07 1 Chodov 09.16
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleH/B03 1 Chodov 30.36
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/EleH/J01 1 Karlovy Vary 4.09
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) plný míč 1kg/EleH/J01 2= Karlovy Vary 09.00
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B05 1 Karlovy Vary 30.20
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) pětiboj/Žcm 6 Mariánské Lázně 0808
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) kriket/Žcm 8= Mariánské Lázně 32.14
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) dálka/Žcm 7 Mariánské Lázně 3.68
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Mariánské Lázně 2:45.8
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m př./Žcm/B05 2 Mariánské Lázně 12.62
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žcm/B05 Mariánské Lázně NM
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m př./EleH 6 Cheb 13.48
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) dálka/EleH Cheb 2.19
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleH Cheb 09.30
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 600 m/EleH Karlovy Vary 1:57.93
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/EleH/B01 1 Karlovy Vary 09.39
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleH/B1 1 Praha - Stromovka 1:59.34
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) dálka/EleH Praha - Stromovka 3.74
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) plný míč 2kg/EleH 7 Praha - Stromovka 05.31