Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Němeček
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Němečková Lucie
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 08.51 Chodov 28.09.2020
100 m 13.58 Chodov 28.09.2020
150 m 20.58 h Praha - Stromovka 25.01.2020
150 m 20.64 Plzeň 13.09.2020
200 m 28.98 Bílina 15.08.2020
300 m 45.08 Mariánské Lázně 15.09.2020
800 m 3:07.68 Ostrov 03.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.49 Ostrov 03.06.2020
skok daleký 4.51 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.69 Plzeň 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 39.83 Chodov 29.09.2019
hod plným míčem 2kg 05.39 h Praha - Stromovka 13.01.2019
pětiboj 1325 Ostrov 03.06.2020
sprintérský trojboj 0958 Bílina 15.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 Ostrov 04.09.2019
60 m 08.76 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 22.12 Cheb 27.04.2019
150 m 21.02 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 50.82 Cheb 27.04.2019
skok daleký 3.93 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 4.24 Ostrov 04.09.2019
hod kriketovým míčkem 39.83 Chodov 29.09.2019
hod plným míčem 2kg 05.39 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 5 Praha-Stromovka 08.76
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 1 Praha-Stromovka 21.02
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleH 13 Chodov 3:46
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleH/B01 1 Chodov 22.06
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleH/F Chodov 39.83
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B01 2 Chodov 09.11
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žcm Ostrov 4.24
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žcm/B01 2 Ostrov 08.82
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 60 m/EleH/F Cheb 09.09
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žcm Karlovy Vary 4.23
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žcm 6 Karlovy Vary 08.87
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleH Chodov 1062
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B01 1 Chodov 08.69
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleH 1= Chodov 4.35
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleH Chodov 35.73
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleH/B02 1 Chodov 30.32
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH/J01 2 Karlovy Vary 4.05
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/J01 2= Karlovy Vary 09.00
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B04 1 Karlovy Vary 30.35
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleH/R01 1 Chodov 09.24
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleH/F Chodov 08.95
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleH Cheb 09.07
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleH Cheb 2.26
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleH Cheb 10.32
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Cheb 32.50
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B02 1 Cheb 50.82
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B06 1 Cheb 22.12
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleH Praha - Stromovka 3.93
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 2kg/EleH 6 Praha - Stromovka 05.39