Karta atleta

Export do excelu
  • Vítek Jan
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.26 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 09.68 Zlín 04.09.2019
60 m 09.88 h Ostrava 09.02.2019
300 m 51.73 Uherské Hradiště 13.06.2019
300 m 51.67 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek 12.49 Zlín 15.05.2019
60 m překážek 11.84 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
hod kriketovým míčkem 40.36 Uherské Hradiště 13.06.2019
skok daleký 3.75 Zlín 04.09.2019
skok daleký 3.95 h Otrokovice 12.12.2019
skok vysoký 1.05 h Otrokovice 09.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 51.67 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek 11.84 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 3.89 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci 12 Otrokovice 3.95
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/R03 6 Otrokovice 06.23
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/EleH/B02 1 Otrokovice 06.26
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/EleH/F Otrokovice 3.79
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm 12 Zlín 3.75
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R01 7 Zlín 09.68
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B02 4 Zlín 12.95
13.06.2019 Krajský přebor přípravek Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/EleH Uherské Hradiště 0597
13.06.2019 Krajský přebor přípravek Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 50 m/EleH/B 2 Uherské Hradiště 08.35
13.06.2019 Krajský přebor přípravek Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/EleH/B Uherské Hradiště 51.73
13.06.2019 Krajský přebor přípravek Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/EleH/F Uherské Hradiště 3.90
13.06.2019 Krajský přebor přípravek Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kriket/EleH/F Uherské Hradiště 40.36
07.06.2019 Čokoládová tretra - čtvrtfinále Olomouc I (Atletický klub Olomouc z.s. ) 300 m/EleH/B01 6 Olomouc 50.59
07.06.2019 Čokoládová tretra - čtvrtfinále Olomouc I (Atletický klub Olomouc z.s. ) raketka/EleH Olomouc 32.90
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm/B01 5 Zlín 52.24
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B02 3 Zlín 12.73
23.05.2019 Závody přípravek (AK Zlín) 60 m/EleH/B01 3 Zlín 09.84
23.05.2019 Závody přípravek (AK Zlín) 300 m/EleH/B01 1 Zlín 54.32
23.05.2019 Závody přípravek (AK Zlín) kriket/EleH Zlín 38.79
23.05.2019 Závody přípravek (AK Zlín) dálka/EleH 5 Zlín 3.63
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R01 Zlín DNS
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žcm 4 Zlín 52.52
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/R02 5 Zlín 12.49
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/FB Zlín DNS
23.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/EleH/B1 3 Otrokovice 10.12
23.04.2019 Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) 300 m/EleH/B2 1 Otrokovice 55.34
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/B02 2 Otrokovice 06.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/EleH/B01 18 Ostrava 3.24
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/EleH/R09 2 Ostrava 09.88
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/EleH/B01 1 Otrokovice 06.39
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/EleH/F Otrokovice 3.54