Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Pergl
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 Beroun 27.04.2019
50 m 07.44 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
60 m 08.64 Brno 09.09.2019
60 m 08.57 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 21.63 h Praha - Strahov 01.02.2020
300 m 49.63 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
400 m 73.1 Beroun 27.04.2019
600 m 1:59.10 Brno 09.09.2019
800 m 2:59.31 Kladno 29.05.2020
60 m překážek (0.76) 12.40 Kladno 29.05.2020
skok vysoký 1.31 h Rudná 16.12.2019
skok daleký 3.72 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.07 Beroun 27.04.2019
hod plným míčem 1kg 07.00 Černošice 13.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.90 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
hod raketkou 26.64 Beroun 22.09.2019
pětiboj 1053 Kladno 29.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 Beroun 27.04.2019
50 m 07.44 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
60 m 08.64 Brno 09.09.2019
300 m 49.63 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
400 m 73.1 Beroun 27.04.2019
600 m 1:59.10 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.31 h Rudná 16.12.2019
skok daleký 3.72 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.07 Beroun 27.04.2019
hod plným míčem 1kg 07.00 Černošice 13.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.90 h Jablonec nad Nisou 08.12.2019
hod raketkou 26.64 Beroun 22.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 VIII. Předvánoční laťka v Rudné (ATLETIK RUDNÁ ) skok vysoký/EleH Rudná 1.31
08.12.2019 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH 5 Jablonec nad Nisou 1531
08.12.2019 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/F 31 Jablonec nad Nisou 06.90
08.12.2019 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B07 1 Jablonec nad Nisou 07.44
08.12.2019 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleH/B08 1 Jablonec nad Nisou 49.63
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleH/F 5= Beroun 07.72
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/EleH/F 7 Beroun 4.34
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod raketkou/EleH/F 64 Beroun 26.64
13.09.2019 IV. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - sk. A (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s. ) 600 m/EleH/F 4 Černošice 1:59.3
13.09.2019 IV. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - sk. A (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s. ) skok daleký/EleH/F 5= Černošice 2.00
13.09.2019 IV. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - sk. A (ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s. ) hod plným míčem 1kg/EleH/F 15= Černošice 07.00
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/EleH/R1 3 Brno 08.97
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/EleH/FA Brno 08.64
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 600 m/EleH/FD 4 Brno 1:59.10
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/EleH/KB 4 Brno 3.88
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/EleH/B01 2 Stará Boleslav 08.79
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žcm/F 17 Kutná Hora 3.72
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/FB 6 Kutná Hora 08.82
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R06 1 Kutná Hora 08.73
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 50 m/Mix/B 4= Slaný 07.5
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/EleH/B01 2 Beroun 73.1
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH 7= Beroun 05.50
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/EleH Beroun 4.24
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m překážek/EleH/B04 1 Beroun 08.1
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleH/B02 1 Beroun 07.6
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH 8 Beroun 27.07