Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Rozsívalová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Holubová Dana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.4 Kopřivnice 19.05.2020
60 m 08.65 h Opava 26.01.2020
60 m 08.55 Frýdek-Místek 08.06.2021
150 m 21.82 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
150 m 21.86 Opava 30.06.2020
300 m 52.46 Ostrava 11.06.2018
600 m 2:25.5 Kopřivnice 24.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.76 h Opava 26.01.2020
skok daleký 4.41 Frýdek-Místek 08.06.2021
hod kriketovým míčkem 29.50 Kopřivnice 02.06.2021
hod plným míčem 1kg 06.90 Kopřivnice 23.08.2018
hod raketkou 18.06 Ostrava - Poruba 26.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.4 Kopřivnice 30.09.2019
60 m 09.41 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 23.0 Kopřivnice - ZŠ Alšova 07.10.2019
600 m 2:25.5 Kopřivnice 24.10.2019
skok daleký 3.63 Frýdek-Místek 01.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/EleZ 4 Kopřivnice 09.1
24.10.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 600 m/EleZ 7 Kopřivnice 2:25.5
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/EleZ Kopřivnice - ZŠ Alšova 09.1
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/EleZ Kopřivnice - ZŠ Alšova 23.0
02.10.2019 Velká cena Bohumína (TJ Sokol Opava) 60 m/EleZ Bohumín 08.97
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 50 m/EleZ Kopřivnice 07.4
30.09.2019 Klubové závody (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) hod plným míčem 1kg/EleZ 4 Kopřivnice 07.50
26.09.2019 Beskydský pohár družstev přípravek - 7.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/EleZ/B01 2 Frýdek-Místek 08.92
26.09.2019 Beskydský pohár družstev přípravek - 7.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/EleZ 8 Frýdek-Místek 3.66
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/EleZ 13 Frýdek-Místek 3.63
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/EleZ/B04 1 Frýdek-Místek 09.41