Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlína Motlíková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: Pavelka Petr
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.17 Ostrov 28.09.2018
150 m 25.12 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 37.08 Chodov 04.06.2019
500 m 1:55.21 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:24.36 h Praha - Strahov 21.01.2018
600 m 2:28.35 Ostrov 28.09.2018
800 m 3:19.14 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 3.10 h Praha - Strahov 21.01.2018
skok daleký 3.41 Ostrov 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 14.30 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.65 Ostrov 29.06.2018
hod plným míčem 1kg 05.79 h Praha - Stromovka 13.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.19 Cheb 30.04.2019
200 m 37.08 Chodov 04.06.2019
500 m 1:55.21 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:26.76 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 2.84 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 3.03 Chodov 04.06.2019
hod kriketovým míčkem 14.30 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.79 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ Karlovy Vary DNS
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZ/B05 Karlovy Vary DNS
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B05 Karlovy Vary DNS
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZ 48 Chodov 0527
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ 13 Chodov 3.03
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ 25 Chodov 14.30
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B04 4 Chodov 10.45
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZ/B03 6 Chodov 37.08
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ/J01 Karlovy Vary DNS
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B06 Karlovy Vary DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/EleZ/B01 7 Ostrov 1:55.21
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ Ostrov 3.34
07.05.2019 Oddílové závody na 60m (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleZ/B02 2= Ostrov 10.50
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZ 23= Cheb 1.76
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZ 7 Cheb 10.19
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZ 6 Cheb 12.48
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleZ/B1 14 Praha - Stromovka 2:26.76
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZ 18 Praha - Stromovka 2.84
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZ 19 Praha - Stromovka 05.79