Karta atleta

Export do excelu
  • Kučerová Tereza
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.8 Beroun 27.04.2019
60 m 09.77 Nymburk 20.05.2018
60 m 08.97 h Český Brod 23.11.2019
150 m 23.02 Kladno 17.05.2019
400 m 70.4 Beroun 27.04.2019
50 m překážek 08.2 Beroun 27.04.2019
hod oštěpem 400g 28.67 Čelákovice 09.06.2019
hod kriketovým míčkem 55.08 Kutná Hora 05.05.2019
hod plným míčem 1kg 10.20 Čelákovice 03.05.2019
vrh koulí 2kg 07.39 Stará Boleslav 29.04.2018
vrh koulí 2kg 10.71 h Praha - Strahov 01.02.2020
hod raketkou 50.13 Čelákovice 31.05.2019
skok daleký 4.01 Stará Boleslav 19.05.2019
skok daleký 4.64 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok vysoký 1.36 Slaný 21.06.2019
skok vysoký 1.40 h Nehvizdy 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 h Nehvizdy 05.01.2020
vrh koulí 2kg 10.71 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok daleký 4.64 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) výška/Žkm 5= Nehvizdy 1.40
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) dálka/Žkm 6 Nehvizdy 4.54
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 14 Český Brod 09.15
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 4.41
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 5 Český Brod 1.37
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 7 Český Brod 08.97
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 6 Český Brod 4.27
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 5 Český Brod 1.31
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleZ/F 20 Beroun 08.00
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/EleZ/F 5 Beroun 4.45
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) raketka/EleZ/F Beroun 49.67
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/EleZ 17 Brno 3.76
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/EleZ/KA 1 Brno 47.54
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/EleZ/F 4 Brno 1.28
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/EleZ/F Brno 50.04
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) výška/Žkm 5 Slaný 1.36
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm/F Slaný 44.90
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) raketka/EleZ/F Ostrava 49.00
09.06.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) výška/Žkm Čelákovice 1.35
09.06.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) kriket/EleZ Čelákovice 50.92
09.06.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) dálka/EleZ Čelákovice 4.21
09.06.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) oštěp 400g/Žkm Čelákovice 28.67
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm/FA 13 Beroun 4.01
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Beroun 28.31
31.05.2019 2. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) 50 m př./EleZ/B 9= Čelákovice 08.3
31.05.2019 2. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) raketka/EleZ Čelákovice 50.13
31.05.2019 2. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) dálka/EleZ 5= Čelákovice 4.10
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž/F 12 Stará Boleslav 4.01
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 400g/EleZ/F Stará Boleslav 26.48
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm Kladno 48.87
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B10 4 Kladno 23.02
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Kutná Hora 27.22
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) kriket/Žkm/F Kutná Hora 55.08
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) 50 m/EleZ 11= Čelákovice 07.9
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) plný míč 1kg/EleZ Čelákovice 10.20
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek Středočeského kraje - skupiny C (TJ Spartak Čelákovice,z.s.) dálka/EleZ Čelákovice 4.20
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/EleZ/B01 1 Beroun 70.4
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m př./EleZ/B01 1 Beroun 08.2
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kriket/EleZ Beroun 49.69
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/EleZ Beroun 4.18
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleZ/B06 1 Beroun 07.8
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) plný míč 1kg/EleZ Beroun 09.50
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/Ž 10 Stará Boleslav 4.05
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 400g/EleZ Stará Boleslav 26.08
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) kriket/EleZ Stará Boleslav 51.45