Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Ditrichová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
50 m 08.02 Zittau 27.04.2019
60 m 09.23 Rumburk 21.06.2020
100 m 15.0 Rumburk 25.05.2020
150 m 22.67 Rumburk 01.06.2020
300 m 53.81 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
800 m 3:35.49 Rumburk 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.28 h Jablonec nad Nisou 16.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.91 Rumburk 21.06.2020
skok vysoký 1.25 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.25 Rumburk 26.06.2020
skok o tyči 1.70 Rumburk 01.06.2020
skok daleký 3.63 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
skok daleký 3.68 Rumburk 21.06.2020
vrh koulí 2kg 09.29 Rumburk 17.05.2020
hod oštěpem 400g 18.74 Rumburk 17.05.2020
hod kriketovým míčkem 28.19 Rumburk 21.06.2020
hod plným míčem 1kg 06.80 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
pětiboj 1332 Rumburk 21.06.2020
trojboj 1416 Česká Lípa 20.09.2018
trojboj 1318 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.22 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
50 m 08.02 Zittau 27.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.30 Česká Lípa 12.09.2019
skok vysoký 1.25 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.20 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 3.63 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
skok daleký 4.04 Turnov 21.09.2019
hod kriketovým míčkem 25.49 Česká Lípa 28.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.60 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
trojboj 1318 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Mandarinkové předvánoční skákání (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/EleZ Krásná Lípa 1.16
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) skok daleký/EleZ 8= Česká Lípa 3.95
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/EleZ 24 Česká Lípa 25.49
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) 50 m/EleZ/B03 3 Česká Lípa 08.4
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žkm 12 Turnov 4.04
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/Žkm 16= Turnov 1.20
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm 5 Česká Lípa 3.86
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Česká Lípa 12.30
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žkm/B 6 Rumburk 1.20
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Rumburk 13.05
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žkm/F 4 Varnsdorf 3.93
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok vysoký/Žkm/F 5 Varnsdorf 1.15
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 50 m/EleZ/R5 2 Zittau 08.05
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) 50 m/EleZ/FA 5 Zittau 08.02
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok daleký/EleZ/FA 6 Zittau 3.89
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok vysoký/EleZ/FA 4 Zittau 1.10
25.04.2019 Čokoládová tretra - čtvrtfinále (-) hod raketkou/EleZ Jablonec nad Nisou DNS
13.04.2019 Velikonoce nad laťkou (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/EleZ/F Varnsdorf 1.25
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ 18 Jablonec nad Nisou 06.60
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/EleZ 19 Jablonec nad Nisou 3.63
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) trojboj/EleZ 17 Jablonec nad Nisou 1318
01.02.2019 Halový víceboj družstev žactva - KP LKAS 4-členných družstev předžactva a mladšího žactva 2019. (AC Slovan Liberec, z.s.) 50 m/EleZ/B09 1 Jablonec nad Nisou 08.22