Karta atleta

Export do excelu
  • Malichová Nora
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.56 Kutná Hora 04.09.2018
50 m 08.34 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m 09.61 Brno 09.09.2019
60 m 09.96 h Nymburk 09.12.2018
150 m 23.81 Nymburk 07.10.2018
trojboj 1214 Nymburk 07.10.2018
trojboj 0784 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
hod kriketovým míčkem 34.40 Kolín 31.08.2019
hod plným míčem 1kg 08.20 Nymburk 07.10.2018
hod plným míčem 1kg 07.90 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
hod raketkou 30.40 Beroun 22.09.2019
skok daleký 4.12 Kolín 31.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.24 Beroun 22.09.2019
50 m 08.34 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m 09.61 Brno 09.09.2019
150 m 23.39 Nymburk 29.09.2019
trojboj 0784 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
hod kriketovým míčkem 34.40 Kolín 31.08.2019
hod plným míčem 1kg 07.90 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
hod raketkou 30.40 Beroun 22.09.2019
skok daleký 4.12 Kolín 31.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/EleZ/B6 2 Nymburk 23.39
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/EleZ/B4 3 Nymburk 09.67
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) kriket/EleZ 4 Nymburk 31.78
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleZ/F 43 Beroun 08.24
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/EleZ/F 33 Beroun 3.91
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) raketka/EleZ/F 9 Beroun 30.40
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/EleZ/R9 5 Brno 09.61
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/EleZ/KB 7 Brno 3.71
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/EleZ/KA 14 Brno 33.26
31.08.2019 3. kolo přípravek, skupina B Stč kraj (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/EleZ 9 Kolín 24.05
31.08.2019 3. kolo přípravek, skupina B Stč kraj (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/EleZ Kolín 34.40
31.08.2019 3. kolo přípravek, skupina B Stč kraj (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/EleZ Kolín 4.12
02.06.2019 Závody přípravek Nymburk (SKP Nymburk, z.s.) dálka/EleZ/FA 4 Nymburk 3.84
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleZ/F 23 Jablonec nad Nisou 0784
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleZ/F 8= Jablonec nad Nisou 07.90
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleZ/F Jablonec nad Nisou NM
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B09 2 Jablonec nad Nisou 08.34