Karta atleta

Export do excelu
  • Machalová Julie
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.03 Olomouc 17.6.2019
300 m 48.54 Ostrava 20.6.2019
600 m 1:57.39 Prostějov 29.5.2018
800 m 2:52.38 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 1486 Přerov 10.10.2018
hod diskem 0,75kg 16.00 Olomouc 18.6.2018
hod kriketovým míčkem 42.80 Šumperk 16.5.2019
hod raketkou 38.15 Ostrava 20.6.2019
skok daleký 4.35 Šumperk 14.5.2018
Přespolní běh 0:01:40 Hranice 7.4.2018
Beh do vrchu 1:00:34 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Olomouc 17.6.2019
300 m 48.54 Ostrava 20.6.2019
600 m 2:00.90 Šumperk 16.5.2019
hod kriketovým míčkem 42.80 Šumperk 16.5.2019
hod raketkou 38.15 Ostrava 20.6.2019
skok daleký 4.29 Prostějov 4.6.2019
Přespolní běh 0:02:27 Šternberk 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 300 m/EleZ/F 8 Ostrava 48.54
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) raketka/EleZ/F Ostrava 38.15
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) 60 m/EleZ/B02 1 Olomouc 09.03
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) kriket/EleZ Olomouc 40.60
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) dálka/EleZ Olomouc 4.05
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/EleZ Prostějov 42.60
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/EleZ Prostějov 4.29
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/EleZ/B03 1 Prostějov 08.96
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/EleZ/F Šumperk 42.80
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleZ/B03 1 Šumperk 08.91
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/EleZ/B02 1 Šumperk 2:00.90
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/EleZ/F Šternberk 0:02:33
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/EleZ Šternberk 0:02:27