Karta atleta

Export do excelu
  • Julie Machalová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: Mondeková Michaela
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.71 Olomouc 22.06.2020
150 m 21.34 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
150 m 21.20 Prostějov 18.06.2020
300 m 49.49 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 47.34 Šumperk 30.06.2020
600 m 1:57.39 Prostějov 29.05.2018
800 m 2:55.34 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:48.77 Olomouc 22.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Prostějov 17.09.2019
skok daleký 4.33 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
skok daleký 4.51 Olomouc 03.07.2020
hod diskem 0,75kg 16.00 Olomouc 18.06.2018
hod oštěpem 400g 20.09 Prostějov 18.06.2020
hod kriketovým míčkem 46.11 Šumperk 30.06.2020
hod raketkou 38.15 Ostrava 20.06.2019
pětiboj 2259 Olomouc 03.07.2020
čtyřboj 1765 Šumperk 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Brno 10.09.2019
600 m 2:00.26 Prostějov 17.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Prostějov 17.09.2019
skok daleký 4.18 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 42.80 Šumperk 16.05.2019
hod raketkou 38.15 Ostrava 20.06.2019
čtyřboj 1765 Šumperk 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/EleZ/F Šumperk 4.18
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F Šumperk 41.10
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleZ/B03 1 Šumperk 08.98
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/EleZ/B02 1 Šumperk 2:02.30
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/EleZ/F Šternberk 0:02:29
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B01 6 Prostějov 2:00.26
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Prostějov 12.60
14.09.2019 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská Maratonka (TJ Uničov) Přespolní běh/EleZ/B02 1 Uničov 0:01:58
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/EleZ/R3 1 Brno 08.78
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/EleZ/FA 6 Brno 08.85
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/EleZ 12 Brno 3.83
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/EleZ/KA 13 Brno 33.69
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 300 m/EleZ/F 8 Ostrava 48.54
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) hod raketkou/EleZ/F Ostrava 38.15
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) 60 m/EleZ/B02 1 Olomouc 09.03
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/EleZ Olomouc 40.60
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) skok daleký/EleZ Olomouc 4.05
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/EleZ Prostějov 42.60
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/EleZ Prostějov 4.29
04.06.2019 2.kolo KP družstev atletických přípravek (nar.2008-2010) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/EleZ/B03 1 Prostějov 08.96
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F Šumperk 42.80
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleZ/B03 1 Šumperk 08.91
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/EleZ/B02 1 Šumperk 2:00.90
06.05.2019 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (AK Šternberk) Přespolní běh/EleZ Šternberk 0:00:53
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/EleZ/F Šternberk 0:02:33
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/EleZ Šternberk 0:02:27