Karta atleta

Export do excelu
  • Baracová Karolína
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.17 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
60 m 10.76 Trutnov 19.6.2018
300 m 63.88 Nové Město nad Metují 23.5.2019
300 m 63.18 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
400 m 86.3 Vrchlabí 11.9.2019
600 m 2:24.68 Nová Paka 10.5.2019
800 m 3:32.66 Trutnov 2.5.2019
čtyřboj 0638 Nová Paka 10.5.2019
trojboj 0636 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
hod kriketovým míčkem 19.84 Nová Paka 10.5.2019
hod plným míčem 1kg 07.30 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
skok daleký 3.13 Trutnov 13.6.2019
skok daleký 2.94 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.17 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
60 m 10.76 Trutnov 13.6.2019
300 m 63.88 Nové Město nad Metují 23.5.2019
400 m 86.3 Vrchlabí 11.9.2019
600 m 2:24.68 Nová Paka 10.5.2019
800 m 3:32.66 Trutnov 2.5.2019
čtyřboj 0638 Nová Paka 10.5.2019
trojboj 0636 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
hod kriketovým míčkem 19.84 Nová Paka 10.5.2019
hod plným míčem 1kg 07.10 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
skok daleký 3.13 Trutnov 13.6.2019
skok daleký 2.94 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2019 4. kolo KPD přípravky - skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) čtyřboj/EleZ 38 Dvůr Králové nad Labem 0503
12.09.2019 4. kolo KPD přípravky - skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 600 m/EleZ 32 Dvůr Králové nad Labem 2:32.4
12.09.2019 4. kolo KPD přípravky - skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) dálka/EleZ 31 Dvůr Králové nad Labem 2.99
12.09.2019 4. kolo KPD přípravky - skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) kriket/EleZ 25 Dvůr Králové nad Labem 19.76
12.09.2019 4. kolo KPD přípravky - skupina C (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/EleZ 4 Dvůr Králové nad Labem 10.9
11.09.2019 Vrchlabská míle (Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRU) 400 m/EleZ 5 Vrchlabí 86.3
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleZ 31 Trutnov 0609
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleZ/B01 9 Trutnov 2:28.44
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/EleZ 29 Trutnov 3.13
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) kriket/EleZ 19 Trutnov 18.96
13.06.2019 3. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleZ/B03 5 Trutnov 10.76
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žkm/R02 8 Nové Město nad Metují 10.96
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žkm/B08 4 Nové Město nad Metují 63.88
10.05.2019 1.kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) čtyřboj/EleZ/F 30 Nová Paka 0638
10.05.2019 1.kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) 60 m/EleZ/B01 5 Nová Paka 10.77
10.05.2019 1.kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) dálka/EleZ/F01 18 Nová Paka 3.05
10.05.2019 1.kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) kriket/EleZ/F01 10 Nová Paka 19.84
10.05.2019 1.kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) 600 m/EleZ/B02 5= Nová Paka 2:24.68
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žkm/B06 6 Trutnov 10.78
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žkm/B02 12 Trutnov 3:32.66
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleZ/F 45 Jablonec nad Nisou 0636
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleZ/F 15 Jablonec nad Nisou 07.10
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleZ/F 55 Jablonec nad Nisou 2.94
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B07 2 Jablonec nad Nisou 09.17