Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Závodná
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: Holát Petr
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 08.81 Chodov 28.09.2020
100 m 14.53 Karlovy Vary 20.06.2020
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 25.01.2020
150 m 21.94 Stříbro 13.06.2020
200 m 29.82 Karlovy Vary 20.06.2020
300 m 47.70 Karlovy Vary 17.06.2020
600 m 2:06.22 Karlovy Vary 01.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.87 Nýřany 25.08.2020
skok daleký 4.09 h Praha - Stromovka 25.01.2020
skok daleký 4.23 Stříbro 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.68 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 09.25 h Praha - Stromovka 13.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.41 Chodov 05.05.2019
skok daleký 3.20 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 3.25 Chodov 04.06.2019
hod kriketovým míčkem 30.68 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 09.25 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleZ 17 Chodov 3:48
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B01 1 Chodov 09.26
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ/F Chodov 4.17
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleZ/B05 1 Chodov 22.48
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZ/B01 1 Karlovy Vary 09.06
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ Karlovy Vary 4.11
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B08 1 Karlovy Vary 31.70
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZ Chodov 1323
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZ/B01 1 Chodov 31.17
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ 7 Chodov 3.25
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ Chodov 30.68
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B09 1 Chodov 09.16
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ/J01 2 Karlovy Vary 08.20
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ/J01 4 Karlovy Vary 3.88
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B06 1 Karlovy Vary 30.81
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZ/F 4 Chodov 09.50
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZ/R04 1 Chodov 09.41
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZ 40= Cheb 1.64
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZ Cheb 09.55
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZ Cheb 11.29
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZ 7 Praha - Stromovka 3.20
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZ Praha - Stromovka 09.25