Karta atleta

Export do excelu
  • Vítek Strnad
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.9 h Pardubice 26.01.2020
60 m 08.78 Brno 07.09.2020
150 m 22.42 Svitavy 21.06.2020
300 m 48.31 Frýdek-Místek 29.06.2020
500 m 1:38.3 Pardubice 29.08.2019
600 m 1:50.46 Pardubice 16.09.2020
800 m 2:42.53 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
60 m překážek (0.76) 10.97 Chrudim 11.07.2020
skok vysoký 1.30 h Pardubice 26.01.2020
skok vysoký 1.30 Brno 07.09.2020
skok daleký 3.98 h Pardubice 28.02.2019
skok daleký 4.72 Brno 08.09.2020
vrh koulí 3kg 08.21 Pardubice 29.08.2019
hod oštěpem 500g 19.84 Pardubice 29.08.2019
hod kriketovým míčkem 54.60 Pardubice 09.09.2020
hod raketkou 38.28 Frýdek-Místek 29.06.2020
pětiboj 1450 Chrudim 11.07.2020
čtyřboj 1463 Pardubice 16.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.9 h Pardubice 28.02.2019
60 m 09.18 Pardubice 05.06.2019
150 m 22.67 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
300 m 50.90 Chrudim 05.05.2019
500 m 1:38.3 Pardubice 29.08.2019
600 m 1:58.22 Pardubice 16.09.2019
800 m 2:42.53 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.49 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok vysoký 1.25 h Pardubice 12.12.2019
skok daleký 3.98 h Pardubice 28.02.2019
skok daleký 4.12 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrh koulí 3kg 08.21 Pardubice 29.08.2019
hod oštěpem 500g 19.84 Pardubice 29.08.2019
hod kriketovým míčkem 44.18 Chrudim 22.09.2019
pětiboj 1155 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
čtyřboj 1320 Chrudim 22.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2019 Kontrolní závody ve skoku vysokém (AC Pardubice) skok vysoký/EleH Pardubice 1.25
08.10.2019 Memoriál Jaroslava Brože ve skoku dalekém pro přípravku, mladší a starší žactvo 2019 (AC Pardubice) skok daleký/EleH Pardubice 4.31
22.09.2019 Finále KPD přípravek (Atletika Chrudim) čtyřboj/EleH Chrudim 1320
22.09.2019 Finále KPD přípravek (Atletika Chrudim) 600 m/EleH/B01 9 Chrudim 2:01.22
22.09.2019 Finále KPD přípravek (Atletika Chrudim) skok daleký/EleH Chrudim 4.33
22.09.2019 Finále KPD přípravek (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/EleH Chrudim 44.18
22.09.2019 Finále KPD přípravek (Atletika Chrudim) 60 m/EleH/B03 1 Chrudim 08.98
19.09.2019 Velká cena města Pardubic na 400m mužů a žen /71. ročník/ a memoriál Jaroslava Brože v dálce mužů /44. ročník/ (AC Pardubice) 300 m/Žci Pardubice 54.64
19.09.2019 Velká cena města Pardubic na 400m mužů a žen /71. ročník/ a memoriál Jaroslava Brože v dálce mužů /44. ročník/ (AC Pardubice) hod kriketovým míčkem/Žcm Pardubice DNS
16.09.2019 1. kolo KP družstev přípravek, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/EleH/B01 1 Pardubice 09.29
16.09.2019 1. kolo KP družstev přípravek, sk.A (Hvězda Pardubice) hod kriketovým míčkem/EleH Pardubice 41.38
16.09.2019 1. kolo KP družstev přípravek, sk.A (Hvězda Pardubice) skok daleký/EleH Pardubice 3.97
16.09.2019 1. kolo KP družstev přípravek, sk.A (Hvězda Pardubice) 600 m/EleH/B01 2 Pardubice 1:58.22
16.09.2019 1. kolo KP družstev přípravek, sk.A (Hvězda Pardubice) čtyřboj/EleH Pardubice 1215
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žcm/B01 5 Ústí nad Orlicí 22.67
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 2:42.53
11.09.2019 4. kolo KP družstev přípravek, sk. A (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) čtyřboj/EleH Pardubice 1243
11.09.2019 4. kolo KP družstev přípravek, sk. A (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) skok daleký/EleH/F Pardubice 4.10
11.09.2019 4. kolo KP družstev přípravek, sk. A (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/F Pardubice 44.13
11.09.2019 4. kolo KP družstev přípravek, sk. A (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 600 m/EleH/B03 2 Pardubice 1:58.33
11.09.2019 4. kolo KP družstev přípravek, sk. A (ŠAK Pardubice, Benešovka, z.s.) 60 m/EleH/B07 1 Pardubice 09.36
07.09.2019 Přebor Pardubického kraje jednotlivců přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/EleH/R01 2 Litomyšl 09.15
07.09.2019 Přebor Pardubického kraje jednotlivců přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/EleH/F Litomyšl 09.25
07.09.2019 Přebor Pardubického kraje jednotlivců přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/EleH/B01 2 Litomyšl 22.71
07.09.2019 Přebor Pardubického kraje jednotlivců přípravek (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/EleH Litomyšl 4.10
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok daleký/Žcm/F 9 Pardubice 4.23
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žcm/R03 5 Pardubice 09.44
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 300 m/Žcm/B02 1 Pardubice 51.08
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) 60 m/Žcm/F Pardubice 09.1
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) vrh koulí 3kg/Žcm/F Pardubice 08.21
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) 500 m/EleH/F Pardubice 1:38.3
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) skok daleký/Žcm/F Pardubice 4.15
29.08.2019 Pardubický oštěp (AC Pardubice) hod oštěpem 500g/Žcm/F Pardubice 19.84
19.06.2019 3. kolo KP družstev přípravek, skupina A (ŠAK Pardubice Benešovka, z.s.) čtyřboj/EleH Pardubice 1133
19.06.2019 3. kolo KP družstev přípravek, skupina A (ŠAK Pardubice Benešovka, z.s.) skok daleký/EleH/F Pardubice 4.10
19.06.2019 3. kolo KP družstev přípravek, skupina A (ŠAK Pardubice Benešovka, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/F Pardubice 40.82
19.06.2019 3. kolo KP družstev přípravek, skupina A (ŠAK Pardubice Benešovka, z.s.) 60 m/EleH/B06 2 Pardubice 09.44
19.06.2019 3. kolo KP družstev přípravek, skupina A (ŠAK Pardubice Benešovka, z.s.) 600 m/EleH/B02 2 Pardubice 1:59.96
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 800 m/Žci/F MS Svitavy 2:48.04
05.06.2019 2. kolo KP družstev přípravek, sk. A (Hvězda Pardubice) čtyřboj/EleH Pardubice 1218
05.06.2019 2. kolo KP družstev přípravek, sk. A (Hvězda Pardubice) skok daleký/EleH/F Pardubice 4.22
05.06.2019 2. kolo KP družstev přípravek, sk. A (Hvězda Pardubice) hod kriketovým míčkem/EleH/F Pardubice 41.32
05.06.2019 2. kolo KP družstev přípravek, sk. A (Hvězda Pardubice) 60 m/EleH/B06 2 Pardubice 09.18
05.06.2019 2. kolo KP družstev přípravek, sk. A (Hvězda Pardubice) 600 m/EleH/B02 3 Pardubice 2:02.32
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm/F 8 Svitavy 4.19
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R01 6 Svitavy 09.38
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B01 6 Svitavy 22.78
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 300 m/Žcm/B01 7 Pardubice 52.95
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) skok daleký/Žcm 10 Pardubice 4.25
22.05.2019 Závody přípravek (AC Pardubice) skok daleký/EleH Pardubice 4.08
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žcm 14 Chrudim 3.57
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žcm/B04 2 Chrudim 23.19
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žcm 9 Ústí nad Orlicí 1155
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Ústí nad Orlicí 40.49
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/B01 2 Ústí nad Orlicí 09.32
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žcm 8 Ústí nad Orlicí 4.12
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žcm 7= Ústí nad Orlicí 2:50.50
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 7 Ústí nad Orlicí 12.49
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žci Chrudim DNS
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B04 MS Chrudim 08.98
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žci/B05 MS Chrudim 50.90
02.05.2019 Oddílové závody přípravky a mladšího žactva (AC Pardubice) 600 m/EleH/F Pardubice 2:07.5
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/EleH/F 4 Svitavy 33.15
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) skok daleký/EleH/F Svitavy 4.21
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 600 m/EleH/F Svitavy 2:00.21
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/EleH/B01 2 Svitavy 09.30
17.03.2019 Velká Pardubická cross country 2019 (AC Pardubice) Přespolní běh/EleH Pardubice 0:02:16
17.03.2019 Velká Pardubická cross country 2019 (AC Pardubice) Přespolní běh/M/F 6 Pardubice 0:16:45
28.02.2019 Oddílové závody přípravka + mladší žactvo (AC Pardubice) 60 m/Žcm 5 Pardubice 09.9
28.02.2019 Oddílové závody přípravka + mladší žactvo (AC Pardubice) skok daleký/Žcm Pardubice 3.98