Karta atleta

Export do excelu
  • Krais Metoděj
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.1 Vyškov 01.05.2019
60 m 09.78 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
300 m 58.30 Vyškov 21.05.2019
600 m 2:23.92 h Ostrava 09.02.2019
800 m 3:02.98 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek 12.9 Vyškov 01.05.2019
hod kriketovým míčkem 21.82 Vyškov 22.05.2018
hod plným míčem 1kg 07.20 Vyškov 02.05.2019
hod plným míčem 1kg 06.77 h Vyškov 05.03.2019
skok daleký 3.85 Vyškov 01.05.2019
skok daleký 3.10 h Ostrava 09.02.2019
skok vysoký 1.00 h Vyškov 05.03.2019
chůze dráha 1000m 3:02.7 Vyškov 02.09.2018
chůze dráha 1000m 6:02.61 h Olomouc 25.01.2020
1 km chůze 5:51 Borský Svätý Jur 06.10.2019
Přespolní běh 0:03:47 Vyškov 23.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.78 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
800 m 3:02.98 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
chůze dráha 1000m 6:02.61 h Olomouc 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (AHA Vyškov) Přespolní běh/EleH/F 16= Vyškov 0:03:47
06.10.2019 Juranská päťka 1km chůze/EleH Borský Svätý Jur 5:51
19.09.2019 Finále Krajské ligy atletických přípravek (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) dálka/EleH/B 20 Slavkov u Brna 3.58
19.09.2019 Finále Krajské ligy atletických přípravek (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 300 m/EleH/B03 9 Slavkov u Brna 62.60
01.09.2019 Chůze ve Vyškově (Orel Vyškov) chůze 1000m/EleH/F Vyškov 5:44.0
25.08.2019 Okolo Máchova jezírka (TJ Spartak Třebíč, spolek) chůze 1000m/EleH Třebíč 5:57
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M 21 Brno 3.45
15.07.2019 Mistrovství Jižní Moravy v chůzi (AC Moravská Slavia Brno, spolek) chůze 1000m/Žci Brno 5:57.10
10.07.2019 1.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 1000m/Žci Břeclav 6:14.77
04.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek - skupina D (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) dálka/EleH/F 7 Slavkov u Brna 3.72
04.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek - skupina D (Atletika Slavkov u Brna, z.s.) 300 m/EleH/B02 3 Slavkov u Brna 55.92
21.05.2019 1. kolo Krajské ligy atletických přípravek - skupina D (Orel Vyškov) dálka/EleH/F 6 Vyškov 3.52
21.05.2019 1. kolo Krajské ligy atletických přípravek - skupina D (Orel Vyškov) 300 m/EleH 7 Vyškov 58.30
08.05.2019 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze 1000m/EleH/F Vyškov 5:49.2
02.05.2019 Uzavřené testování Orla Vyškov (Orel Vyškov) plný míč 1kg/EleH/F 4 Vyškov 07.20
02.05.2019 Uzavřené testování Orla Vyškov (Orel Vyškov) 300 m/M 9 Vyškov 64.2
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) dálka/EleH 4 Vyškov 3.85
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m př./EleH 5 Vyškov 12.9
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m/EleH/B01 5 Vyškov 10.1
05.03.2019 Uzavřené přebory Orla Vyškov (Orel Vyškov) výška/EleH/F 4 Vyškov 1.00
05.03.2019 Uzavřené přebory Orla Vyškov (Orel Vyškov) plný míč 1kg/EleH/F 4 Vyškov 06.77
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 600 m/EleH/B01 10 Ostrava 2:23.92
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/EleH/B01 23 Ostrava 3.10
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/EleH/R08 5 Ostrava 10.18
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) chůze 1000m/M Olomouc 6:40.21