Karta atleta

Export do excelu
  • Antonín Bönisch
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Kraft Lukáš, Havlinová Michaela
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.95 h Sokolov 14.12.2019
60 m 11.04 h Praha - Strahov 12.03.2017
60 m 10.57 Karlovy Vary 20.04.2019
150 m 24.65 Chodov 20.09.2020
300 m 54.00 Cheb 27.04.2019
600 m 2:11.41 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:08.38 Chodov 29.09.2019
800 m 3:21.09 Chodov 29.04.2017
skok daleký 2.97 Karlovy Vary 26.04.2018
skok daleký 3.25 h Sokolov 09.01.2019
hod kriketovým míčkem 21.08 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 04.35 h Praha - Strahov 21.01.2018
hod plným míčem 2kg 03.42 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod plným míčem 2kg 04.30 Karlovy Vary 05.03.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.95 h Sokolov 14.12.2019
60 m 10.57 Karlovy Vary 20.04.2019
150 m 27.00 Cheb 27.04.2019
300 m 54.00 Cheb 27.04.2019
600 m 2:11.41 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:08.38 Chodov 29.09.2019
skok daleký 3.25 h Sokolov 09.01.2019
skok daleký 1.50 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 21.08 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 2kg 03.42 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/M 5 Sokolov 3.44
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/EleH/B03 1 Sokolov 08.95
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/EleH/B06 1 Sokolov 09.17
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleH 11 Chodov 3:44
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 600 m/EleH/B01 5 Chodov 2:08.38
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B04 2 Chodov 10.89
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleH/B02 5 Chodov 25.82
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B01 2 Karlovy Vary 35.40
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH 29 Karlovy Vary 3.15
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleH/B05 6 Karlovy Vary 10.62
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleH 31 Chodov 0441
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleH 20 Chodov 3.22
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B05 3 Chodov 10.37
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleH/B05 3 Chodov 34.82
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleH 22= Chodov 21.08
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH/J02 18= Karlovy Vary 3.25
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/J02 21 Karlovy Vary 05.60
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B09 4 Karlovy Vary 34.48
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleH 50= Cheb 1.50
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleH 6 Cheb 10.70
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleH 5 Cheb 12.89
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B02 2 Cheb 54.00
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B07 5 Cheb 10.68
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B07 5 Cheb 27.00
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/EleH Karlovy Vary 59.28
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/EleH/B02 3 Karlovy Vary 10.57
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleH/B2 6 Praha - Stromovka 2:11.41
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleH 23 Praha - Stromovka 2.93
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 2kg/EleH 32 Praha - Stromovka 03.42
09.01.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary ve skoku dalekém (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH 7 Sokolov 3.25