Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Derková
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: Hajzlerová Magdaléna
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Slavkov u Brna 11.06.2020
100 m 17.33 Vyškov 08.09.2018
150 m 23.92 Vyškov 05.09.2019
200 m 34.92 Brno 07.06.2018
300 m 53.0 Blansko 19.05.2019
400 m 77.90 Vyškov 24.06.2020
800 m 3:10.00 Vyškov 08.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.19 Vyškov 24.06.2020
skok daleký 3.41 Vyškov 17.06.2020
hod kriketovým míčkem 19.86 Vyškov 18.06.2019
pětiboj 1023 Vyškov 17.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.61 Vyškov 18.06.2019
150 m 23.92 Vyškov 05.09.2019
300 m 53.0 Blansko 19.05.2019
400 m 78.47 Vyškov 26.06.2019
800 m 3:18.50 Vyškov 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.88 Vyškov 18.06.2019
skok daleký 3.33 Vyškov 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 19.86 Vyškov 18.06.2019
pětiboj 0996 Vyškov 18.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (AHA Vyškov) Přespolní běh/EleZ/F 6 Vyškov 0:03:20
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Ž/B02 4 Vyškov 23.92
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B01 7 Vyškov 78.47
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Vyškov 14.88
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Vyškov 19.86
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žkm/B02 2 Vyškov 09.61
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/Žkm 8 Vyškov 3.33
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Žkm 9 Vyškov 3:18.50
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) pětiboj/Žkm/F 11 Vyškov 0996
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) 300 m/EleZ/B01 5 Kuřim 55.55
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) skok daleký/EleZ 4 Kuřim 3.86
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) 60 m/EleZ/B02 3 Kuřim 10.30
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) 60 m/EleZ/R 8 Blansko 09.6
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) 300 m/EleZ/F 6 Blansko 53.0
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) skok daleký/EleZ/F 7 Blansko 3.41
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 19 Blansko 15.08
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) 60 m/EleZ/FB Blansko 09.7
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/EleZ/FA 15 Brno 3.53
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleZ/B04 1 Brno 09.97
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Ž/B05 3 Vyškov 25.35