Karta atleta

Export do excelu
  • Gabčanová Petra
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 Šternberk 26.4.2019
60 m 09.55 Šumperk 9.10.2019
200 m 35.77 Olomouc 23.5.2018
300 m 55.2 Šternberk 26.4.2019
600 m 2:17.91 Šumperk 9.10.2019
40 yardů př. 14.46 Olomouc 18.6.2018
čtyřboj 1962 Šternberk 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 19.35 Šumperk 9.10.2019
hod raketkou 15.78 Šternberk 26.4.2019
skok daleký 3.56 Šumperk 9.10.2019
Přespolní běh 0:00:57 Hranice 7.4.2018
Beh do vrchu 1:07:54 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.2 Šternberk 26.4.2019
60 m 09.55 Šumperk 9.10.2019
300 m 55.2 Šternberk 26.4.2019
600 m 2:17.91 Šumperk 9.10.2019
čtyřboj 1962 Šternberk 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 19.35 Šumperk 9.10.2019
hod raketkou 15.78 Šternberk 26.4.2019
skok daleký 3.56 Šumperk 9.10.2019
Přespolní běh 0:02:03 Šternberk 14.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/EleZ/F 26 Šumperk 3.56
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/EleZ/F 37 Šumperk 19.35
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleZ/B02 1 Šumperk 09.55
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/EleZ/B02 13 Šumperk 2:17.91
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/EleZ/F Šternberk 0:02:32
14.09.2019 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská Maratonka (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/EleZ/B02 3 Šternberk 0:02:03
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) 60 m/EleZ/B01 3 Olomouc 09.88
17.06.2019 3. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev přípravek (nar. 2008 – 2010) (AK Olomouc) 40 y př./EleZ/B01 24 Olomouc 12.67
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/EleZ/F 6 Šumperk 02.01
16.05.2019 1. kolo atletických přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/EleZ/B04 2 Šumperk 09.82
26.04.2019 Atletický čtyřboj přípravek (AK Šternberk) čtyřboj/EleZ/F 5 Šternberk 1962
26.04.2019 Atletický čtyřboj přípravek (AK Šternberk) 50 m/EleZ 2= Šternberk 08.2
26.04.2019 Atletický čtyřboj přípravek (AK Šternberk) 300 m/EleZ Šternberk 55.2
26.04.2019 Atletický čtyřboj přípravek (AK Šternberk) dálka/EleZ 4 Šternberk 3.60
26.04.2019 Atletický čtyřboj přípravek (AK Šternberk) raketka/EleZ 10 Šternberk 15.78
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/EleZ/F 6 Šternberk 0:02:43
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/EleZ 7 Šternberk 0:02:39