Karta atleta

Export do excelu
  • Zýková Anna
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.44 Stříbro 9.5.2019
150 m 27.25 Domažlice 5.9.2019
600 m 2:18.65 Plzeň - Slovany 8.6.2018
800 m 3:41.57 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 14.70 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pětiboj 0828 Plzeň - Slovany 8.6.2018
hod kriketovým míčkem 21.72 Stříbro 9.5.2019
skok daleký 3.25 Stříbro 9.5.2019
Přespolní běh 0:03:17 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.44 Stříbro 9.5.2019
150 m 27.25 Domažlice 5.9.2019
600 m 2:27.02 Plzeň 6.6.2019
800 m 3:41.57 Plzeň - Petřín 17.5.2019
60 m překážek 14.70 Plzeň - Petřín 17.5.2019
pětiboj 0606 Plzeň - Petřín 17.5.2019
hod kriketovým míčkem 21.72 Stříbro 9.5.2019
skok daleký 3.25 Stříbro 9.5.2019
Přespolní běh 0:03:17 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 Plzeňský kardioběh (Pro Sport Activities ) Přespolní běh/EleZ 20 Plzeň 09:16
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) dálka/Žkm/F 19 Domažlice 3.11
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/R05 6 Domažlice 10.50
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 150 m/Žkm/B04 6 Domažlice 27.25
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B09 Plzeň DNS
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F01 Plzeň DNS
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R01 Plzeň DNS
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) pětiboj/EleZ 32 Plzeň 1238
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) kriket/EleZ 30 Plzeň 19.01
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/EleZ 37 Plzeň 3.01
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/EleZ/B07 4 Plzeň 10.42
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m př./EleZ/B07 4 Plzeň 10.75
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 600 m/EleZ/B04 4 Plzeň 2:27.02
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žkm 16 Nýřany 3.24
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R2 5 Nýřany 10.11
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B9 3 Nýřany 25.75
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm 19 Plzeň - Petřín 0606
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B01 8 Plzeň - Petřín 3:41.57
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm/F 21 Plzeň - Petřín 16.41
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm 17 Plzeň - Petřín 3.16
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B07 3 Plzeň - Petřín 14.70
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B05 2 Plzeň - Petřín 10.62
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm/F 10 Stříbro 3.25
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 17 Stříbro 21.72
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B08 5 Stříbro 10.44
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/EleZ 16 Bělá nad Radbuzou 0:03:17