Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Uhl
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.39 Cheb 23.07.2020
skok daleký 2.35 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod kriketovým míčkem 16.08 Chodov 04.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.83 Cheb 27.04.2019
skok daleký 2.35 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod kriketovým míčkem 16.08 Chodov 04.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleHm/B01 5 Chodov 28.65
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m překážek/EleHm/B01 4 Chodov 12.70
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleHm/B02 4 Chodov 11.00
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleHm 25 Karlovy Vary 2.76
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleHm/B04 3= Karlovy Vary 10.69
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B08 3 Karlovy Vary 43.22
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleHm 16 Chodov 2.63
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleHm 11 Chodov 16.08
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleHm Chodov 10.83
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleHm/B02 3 Chodov 38.84
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleHm/J01 17 Karlovy Vary 2.38
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleHm/J01 7 Karlovy Vary 05.10
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B02 4 Karlovy Vary 41.42
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleHm 4 Cheb 10.88
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleHm Cheb DNS
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleHm 4 Cheb 12.79
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B09 7 Cheb 11.83
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleHm/F 17 Praha - Stromovka 2.35