Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Hrubý
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.29 Cheb 23.07.2020
100 m 22.40 Karviná 08.05.2017
600 m 2:10.36 Chodov 29.09.2019
600 m 2:11.68 h Praha - Stromovka 26.01.2020
skok daleký 3.16 Ostrov 28.09.2018
skok daleký 2.80 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod kriketovým míčkem 23.73 Chodov 04.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.53 Cheb 20.08.2019
600 m 2:16.44 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:10.36 Chodov 29.09.2019
skok daleký 2.80 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod kriketovým míčkem 23.73 Chodov 04.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleHm/B1 6 Chodov 3:40
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleHm/F 6 Chodov 25.94
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 600 m/EleHm 5 Chodov 2:10.36
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m překážek/EleHm/B01 3 Chodov 12.16
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B01 1 Karlovy Vary 36.49
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleHm 11 Karlovy Vary 3.17
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleHm/B03 4 Karlovy Vary 10.68
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 60 m/EleH/F 4 Cheb 10.53
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleHm/B01 4 Chodov 37.43
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleHm 4 Chodov 3.40
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleHm 5 Chodov 23.73
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleHm Chodov 10.46
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B01 Karlovy Vary DNS
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleHm/J01 Karlovy Vary DNS
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleHm/B1 2 Praha - Stromovka 2:16.44
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleHm/F 6 Praha - Stromovka 2.80