Karta atleta

Export do excelu
  • Habichová Barbora
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.60 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
50 m 08.56 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 09.84 h Praha - Strahov 22.02.2020
150 m 26.28 České Budějovice 08.09.2019
600 m 2:29.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 25.86 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod plným míčem 1kg 06.62 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod plným míčem 1kg 07.22 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.21 h Praha - Strahov 22.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.84 h Praha - Strahov 22.02.2020
600 m 2:29.60 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod plným míčem 1kg 07.22 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.21 h Praha - Strahov 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 15. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s) 50 m/EleZ 6 České Budějovice 08.56
07.12.2019 15. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s) 60 m/EleZ 8 České Budějovice 10.01
07.12.2019 15. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s) 300 m/EleZ 11 České Budějovice 69.69
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/EleZm/F 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.33
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) plný míč 1kg/EleZm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 06.62
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kriket/EleZm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 25.86
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZm/B01 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.60
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleZm/B3 2 Jindřichův Hradec 08.53
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleZm/FA Jindřichův Hradec 3.22
28.09.2019 Podzimní Atletický Jindřicháč (závody pro širokou veřejnost) a Memoriál Karla Koláře (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleZm/FA Jindřichův Hradec 25.73
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 50 m př./EleZ/B03 6 České Budějovice 10.59
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/EleZ/B06 3 České Budějovice 10.26
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/EleZ/B05 2 České Budějovice 26.28
07.06.2019 2. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice) 50 m př./EleZ/B03 2 Prachatice 11.10
07.06.2019 2. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice) 60 m/EleZ/B08 1 Prachatice 10.45