Karta atleta

Export do excelu
  • Johana Vondráčková
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Kraft Lukáš, Havlinová Michaela
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.48 h Sokolov 14.12.2019
60 m 10.66 Karlovy Vary 20.04.2019
150 m 24.46 Chodov 20.09.2020
300 m 62.39 Karlovy Vary 20.04.2019
600 m 2:44.68 Karlovy Vary 26.04.2018
skok daleký 2.87 Ostrov 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 15.30 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 06.00 Karlovy Vary 05.03.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.48 h Sokolov 14.12.2019
60 m 10.66 Karlovy Vary 20.04.2019
300 m 62.39 Karlovy Vary 20.04.2019
skok daleký 1.50 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 15.30 Chodov 04.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Ž 6 Sokolov 3.44
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/Ž/B04 1 Sokolov 08.48
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/Ž/B11 1 Sokolov 08.63
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm 56= Karlovy Vary 2.34
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZm/B03 2 Karlovy Vary 10.36
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B05 5 Karlovy Vary 36.79
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZm Chodov NM
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm 8 Chodov 3.25
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm 13 Chodov 15.30
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B02 3 Chodov 10.30
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZm/B03 3 Chodov 35.52
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm/J01 17 Karlovy Vary 2.84
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZm/J01 11 Karlovy Vary 05.40
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B02 3 Karlovy Vary 35.90
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZm 34= Cheb 1.50
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZm Cheb 12.10
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZm 4 Cheb 10.86
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/EleZm/B03 3 Karlovy Vary 10.66
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/EleZm/B02 3 Karlovy Vary 62.39