Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Karpowiczová
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: Bačová Michaela, Vukliševič Petr
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 12.02 h Praha - Strahov 21.01.2018
60 m 11.11 Chodov 28.09.2020
600 m 2:36.14 Ostrov 28.09.2018
skok daleký 2.27 h Praha - Strahov 21.01.2018
skok daleký 2.67 Ostrov 28.09.2018
vrh koulí 2kg 06.77 Karlovy Vary 17.06.2020
hod kriketovým míčkem 26.01 Karlovy Vary 28.05.2020
hod plným míčem 1kg 05.56 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod plným míčem 1kg 06.94 Karlovy Vary 15.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.53 Cheb 30.04.2019
skok daleký 2.24 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.55 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 22.90 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.56 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleZm/B1 28 Chodov 4:38
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm/F 4 Chodov 21.65
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm/F 18 Chodov 2.84
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m překážek/EleZm/B01 5 Chodov 13.83
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm 25 Karlovy Vary 2.76
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZm/B07 2 Karlovy Vary 11.30
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B07 Karlovy Vary DNS
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZm Chodov NM
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm 26 Chodov 2.32
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm Chodov 22.90
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B03 6 Chodov 11.12
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZm/B02 7 Chodov 43.04
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm/J01 19 Karlovy Vary 2.72
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZm/J01 14= Karlovy Vary 05.10
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B05 5 Karlovy Vary 39.59
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZm/R02 Chodov DNS
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZm 27= Cheb 1.55
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZm 4 Cheb 12.61
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZm 5 Cheb 11.53
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZm 20 Praha - Stromovka 2.24
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZm 7 Praha - Stromovka 05.56