Karta atleta

Export do excelu
  • Ella Zeroniková
  • Narozen: 2011
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.02 Ostrov 08.05.2018
150 m 26.19 Chodov 20.09.2020
500 m 2:04.52 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:28.63 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 2.63 Ostrov 29.06.2018
skok daleký 2.27 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod kriketovým míčkem 11.51 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 03.75 Ostrov 29.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.06 Cheb 30.04.2019
500 m 2:04.52 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:28.63 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 2.27 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.59 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 11.51 Chodov 04.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleZm/B1 15 Chodov 3:57
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm/F 15 Chodov 2.95
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B02 4 Chodov 10.84
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 150 m/EleZm/B05 2 Chodov 27.92
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm 28= Karlovy Vary 2.73
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZm/B04 2 Karlovy Vary 10.81
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B08 2 Karlovy Vary 39.51
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZm Chodov NM
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm 18 Chodov 2.51
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B07 1 Chodov 10.67
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZm/B07 3 Chodov 37.32
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm 16 Chodov 11.51
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm/J02 10 Karlovy Vary 2.59
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZm/J02 4 Karlovy Vary 04.80
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B09 1 Karlovy Vary 38.73
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ 22 Ostrov 2.61
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/EleZ/B02 7 Ostrov 2:04.52
07.05.2019 Oddílové závody na 60m (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleZm/B04 2 Ostrov 11.41
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZm 20= Cheb 1.59
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZm Cheb 11.06
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZm Cheb 13.22
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleZm/B2 4 Praha - Stromovka 2:28.63
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZm 17 Praha - Stromovka 2.27