Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Skalová
  • Narozen: 2011
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.06 Chodov 20.09.2020
600 m 2:30.48 h Praha - Stromovka 26.01.2020
600 m 2:31.03 Chodov 20.09.2020
skok daleký 2.12 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.28 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 09.59 Chodov 04.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 12.31 Cheb 27.04.2019
600 m 2:46.45 h Praha - Stromovka 13.01.2019
600 m 2:47.05 Chodov 29.09.2019
skok daleký 2.12 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.28 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 09.59 Chodov 04.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm/F 24 Chodov 2.31
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m překážek/EleZm/B05 4 Chodov 15.57
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 600 m/EleZm/B02 7 Chodov 2:47.05
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm 47 Karlovy Vary 2.52
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZm/B10 5 Karlovy Vary 11.73
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B09 6 Karlovy Vary 42.11
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZm Chodov NM
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZm 30 Chodov 2.24
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZm/B06 5 Chodov 11.78
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZm/B09 2 Chodov 41.51
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZm 24 Chodov 09.59
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZm/J02 23 Karlovy Vary 2.40
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZm/J02 25= Karlovy Vary 03.10
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZm/B10 4 Karlovy Vary 42.26
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZm 63= Cheb 1.28
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZm 5 Cheb 12.55
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZm 4 Cheb 13.78
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B11 4 Cheb 12.31
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleZm/B2 6 Praha - Stromovka 2:46.45
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZm 27 Praha - Stromovka 2.12