Karta atleta

Export do excelu
  • Andreovský Bartoloměj
  • Narozen: 2012
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér Havlinová, Kraft
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.79 h Sokolov 12.01.2020
60 m 12.26 Chodov 05.05.2019
300 m 73.48 Karlovy Vary 20.04.2019
600 m 2:58.28 Karlovy Vary 26.04.2018
60 m překážek 14.92 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 14.00 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.10 Karlovy Vary 05.03.2020
skok daleký 2.18 Karlovy Vary 26.04.2018
skok daleký 2.93 h Sokolov 09.01.2019
Přespolní běh 1:47 Chodov 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.79 h Sokolov 12.01.2020
hod plným míčem 1kg 05.10 Karlovy Vary 05.03.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, z. s.) výška/EleHm 6 Chodov 0.88
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/M 6 Sokolov 3.05
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/EleH/B03 2 Sokolov 09.88
14.12.2019 Kontrolní závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/EleH/B06 2 Sokolov 09.92
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleHm/B2 1 Chodov 1:47
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) dálka/EleHm 17 Karlovy Vary 2.98
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleHm/B07 5 Karlovy Vary 11.88
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B04 5 Karlovy Vary 41.73
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) dálka/EleHm 9= Chodov 2.60
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleHm 4 Chodov 11.92
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleHm/B07 4 Chodov 42.15
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) kriket/EleHm 7 Chodov 14.00
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/EleHm/J03 5= Karlovy Vary 2.59
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) plný míč 1kg/EleHm/J03 6= Karlovy Vary 03.70
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleHm/B12 2 Karlovy Vary 41.33
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleHm/R01 5 Chodov 12.26
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) dálka/EleHm 56 Cheb 1.35
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleHm Cheb 12.01
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m př./EleHm Cheb 14.92
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/EleHm/B01 3 Karlovy Vary 12.47
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/EleHm/B02 4 Karlovy Vary 73.48
09.01.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary ve skoku dalekém (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) dálka/EleHm 4 Sokolov 2.93