Karta atleta

Export do excelu
  • Čech Oto
  • Narozen: 1956
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.2 h Český Brod 13.12.2014
100 yardů 11.64 Ostrava 26.05.2010
50 m 06.87 Stará Boleslav 12.09.2010
50 m 07.0 h Český Brod 04.01.2014
60 m 07.81 Stará Boleslav 01.09.2010
60 m 07.88 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 12.63 Praha 08.07.2009
150 m 19.02 Stará Boleslav 09.09.2009
150 m 19.08 h Praha-Strahov 22.01.2010
200 m 25.70 Stará Boleslav 02.09.2009
200 m 26.28 h Praha-Stromovka 03.02.2009
1500 m 6:06.85 Praha-Kotlářka 02.10.2010
60 m překážek 09.78 Stará Boleslav 13.09.2017
60 m překážek 09.3 h Český Brod 12.03.2017
100 m překážek 16.27 Hranice 10.06.2017
sprintérský trojboj 1628 Praha-Kotlářka 21.09.2010
klasický pětiboj 1795 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod diskem 1kg 23.39 Praha-Kotlářka 24.09.2016
hod diskem 1,5kg 23.08 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod diskem 2kg 22.18 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod oštěpem 600g 22.64 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod oštěpem 700g 28.36 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod oštěpem 800g 23.13 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok daleký 5.26 Praha-Kotlářka 02.10.2010
skok daleký 5.16 h Praha-Strahov 09.01.2010
skok vysoký 1.52 Stará Boleslav 20.04.2014
skok vysoký 1.53 h Praha-Stromovka 05.03.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.41 h Český Brod 19.01.2019
60 m 08.67 Praha - Eden 07.05.2019
60 m 08.5 h Český Brod 16.02.2019
100 m 14.67 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 21.34 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 29.02 Praha - Kotlářka 19.10.2019
1500 m 7:47.07 Praha - Kotlářka 19.10.2019
60 m překážek 09.80 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
100 m překážek 17.53 Stará Boleslav 11.09.2019
klasický pětiboj 1048 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod diskem 2kg 22.18 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod oštěpem 800g 23.13 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok daleký 4.07 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok vysoký 1.29 Svitavy 15.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/M/B1 6 Praha - Kotlářka 7:47.07
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B3 1 Praha - Kotlářka 29.02
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/M 14 Praha - Kotlářka 4.07
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 2kg/M 14 Praha - Kotlářka 22.18
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 800g/M 16 Praha - Kotlářka 23.13
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) pětiboj kl/M 12 Praha - Kotlářka 1048
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B04 7 Praha - Juliska 08.89
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B03 6 Praha - Juliska 21.74
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M 4 Stará Boleslav 14.67
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./V Stará Boleslav 17.53
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./V Stará Boleslav 09.99
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B02 3 Stará Boleslav 08.84
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B02 3 Stará Boleslav 22.06
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) 100 m/M 11 Svitavy 13.82
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) výška/M 8 Svitavy 1.29
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B04 7 Praha - Eden 08.67
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B06 8 Praha - Eden 21.34
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./V Český Brod 10.21
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 8 Český Brod 09.14
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 08.70
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 7 Jablonec nad Nisou 08.72
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V Jablonec nad Nisou 09.92
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./V Český Brod 09.9
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 6= Český Brod 08.5
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B05 3 Jablonec nad Nisou 08.85
13.02.2019 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V Jablonec nad Nisou 10.03
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B06 7 Jablonec nad Nisou 08.97
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V Jablonec nad Nisou 09.80
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V/F Jablonec nad Nisou DNF
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B03 8 Jablonec nad Nisou 08.97
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./V Český Brod 10.39
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.41
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M Český Brod 08.59
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/M Český Brod NM
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B06 6= Jablonec nad Nisou 08.86
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V/F Jablonec nad Nisou 09.88
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./V Jablonec nad Nisou 09.85
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B04 6 Jablonec nad Nisou 08.78