Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Král
  • Narozen: 1968
  • Klub / oddíl: STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.9 h Český Brod 13.12.2014
100 yardů 11.88 Ostrava 27.05.2015
50 m 07.04 h Český Brod 18.01.2020
60 m 08.02 h Praha-Strahov 11.01.2014
60 m 08.06 Kolín 22.08.2018
100 m 12.48 Kolín 01.05.2014
150 m 19.67 Vlašim 18.09.2012
150 m 19.86 h Praha-Strahov 11.01.2013
200 m 26.16 Děčín 28.06.2014
200 m 27.06 h Praha-Stromovka 14.03.2015
400 m 60.68 Stará Boleslav 12.10.2013
1000 m 4:01.38 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
1500 m 5:59.80 Praha-Kotlářka 29.09.2012
60 m překážek (1.06) 10.90 h Český Brod 17.02.2018
110 m překážek (1.06) 20.71 Stará Boleslav 13.10.2013
skok vysoký 1.60 h Pardubice 29.01.2011
skok vysoký 1.65 Čáslav 08.09.2013
skok o tyči 2.95 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
skok o tyči 3.15 Čáslav 25.08.2019
skok daleký 5.30 Kolín 01.05.2012
skok daleký 5.39 h Český Brod 25.01.2014
trojskok 11.20 h Pardubice 29.01.2011
trojskok 11.33 Jihlava 28.05.2011
vrh koulí 6kg 11.76 Pacov 14.07.2018
vrh koulí 7,26kg 11.05 Jihlava 28.04.2012
vrh koulí 7,26kg 10.93 h Praha-Strahov 19.01.2013
hod diskem 1,5kg 27.79 Humpolec 29.09.2018
hod diskem 2kg 30.09 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod kladivem 7,26kg 23.91 Kolín 28.10.2017
hod oštěpem 700g 46.06 Kolín 22.08.2018
hod oštěpem 800g 44.11 Ústí nad Orlicí 21.06.2014
hod oštěpem 800g 40.30 h Praha-Stromovka 14.03.2015
desetiboj [M] 3919 Stará Boleslav 13.10.2013
sprintérský trojboj 1453 Kolín 19.08.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.20 h Český Brod 14.12.2019
60 m 08.19 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
60 m 08.32 Kolín 21.08.2019
100 m 13.38 Svitavy 15.06.2019
200 m 27.41 Praha - Kotlářka 19.10.2019
1000 m 4:01.38 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
1500 m 6:39.63 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok vysoký 1.52 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
skok o tyči 2.95 h Jablonec nad Nisou 24.02.2019
skok o tyči 3.15 Čáslav 25.08.2019
skok daleký 5.05 h Český Brod 16.02.2019
skok daleký 4.94 Praha - Kotlářka 19.10.2019
trojskok 10.80 h Český Brod 16.02.2019
vrh koulí 7,26kg 10.19 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 7,26kg 11.00 Vlašim 03.07.2019
hod diskem 2kg 29.33 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod oštěpem 700g 44.22 Kolín 21.08.2019
hod oštěpem 800g 43.70 Jihlava 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek/V Český Brod 10.51
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M Český Brod 08.32
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.20
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/M Český Brod 4.93
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/M/B2 7 Praha - Kotlářka 6:39.63
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B2 2 Praha - Kotlářka 27.41
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/M 2= Praha - Kotlářka 4.94
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod diskem 2kg/M 4 Praha - Kotlářka 29.33
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) hod oštěpem 800g/M Praha - Kotlářka 43.01
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) klasický pětiboj/M Praha - Kotlářka 1852
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) vrhačský trojboj/J/F Humpolec DNS
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) vrhačský trojboj/Dci/F Humpolec DNS
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) vrhačský trojboj/V/F Humpolec 1736
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 6kg/V Humpolec 10.97
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) hod diskem 1,5kg/V Humpolec 30.81
28.09.2019 Vrhačský trojboj (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 700g/V Humpolec 42.55
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) skok o tyči/M 12 Čáslav 3.15
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) hod oštěpem 800g/M 10 Čáslav 42.28
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci Kolín 44.22
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B04 2 Kolín 08.32
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B03 Kolín DNS
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/M 4 Vlašim 1478
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 7,26kg/M Vlašim 11.00
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/M Vlašim 43.26
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 2kg/M 4 Vlašim 28.85
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/M 8 Pardubice 42.03
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M 4= Pardubice 2.94
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) 100 m/M 6 Svitavy 13.38
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 7,26kg/M Litomyšl DNS
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 800g/M/F 8 Litomyšl 40.87
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok o tyči/M 12 Ústí nad Orlicí 2.70
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 800g/M 8 Ústí nad Orlicí 42.81
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 5 Jihlava 43.70
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 700g/Dci 7 Kolín 41.32
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B2 3 Jablonec nad Nisou 08.22
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/M 6 Jablonec nad Nisou 10.12
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.19
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/M 5 Jablonec nad Nisou 4.91
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) skok vysoký/M 4= Jablonec nad Nisou 1.52
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/M Jablonec nad Nisou 2.95
24.02.2019 MČR v halových vícebojích veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 1000 m/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 4:01.38
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek/V Český Brod 10.6
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 4= Český Brod 08.2
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/M Český Brod 5.05
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) trojskok/M Český Brod 10.80
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) vrh koulí 7,26kg/M/F 7 Praha - Strahov 10.19
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/M/R03 6 Praha - Strahov 08.42