Karta atleta

Export do excelu
  • Toman Václav
  • Narozen: 1972
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.8 h Český Brod 13.12.2014
100 yardů 11.3 Pardubice 29.10.2008
50 m 06.73 Pardubice 22.10.2008
50 m 06.0 h Český Brod 25.01.2014
60 m 07.5 Hradec Králové 15.04.2009
60 m 07.5 h Český Brod 07.03.2009
100 m 12.14 Kladno 29.05.2004
150 m 18.2 Hradec Králové 15.04.2009
150 m 19.42 h Jablonec nad Nisou 16.02.2011
200 m 24.50 Kladno 13.06.2004
200 m 25.73 h Praha-Strahov 10.01.2009
300 m 40.24 Houštka 25.04.2009
400 m 57.9 Nymburk 13.09.2008
800 m 2:38.75 Trutnov 09.05.2013
1000 m 3:33.30 Trutnov 09.05.2013
1500 m 5:43.03 Praha-Kotlářka 04.10.2008
3000 m 13:08.86 Trutnov 09.05.2013
5000 m 24:36.16 Trutnov 09.05.2013
10000 m 53:03.65 Trutnov 09.05.2013
60 m překážek 10.9 h Český Brod 17.03.2012
100 m překážek 20.3 Kolín 01.05.2004
110 m překážek 20.1 Týniště nad Orlicí 08.05.2004
400 m překážek 66.8 Nymburk 15.06.2008
sprintérský trojboj 1895 Vlašim 24.08.2013
pětiboj 2068 Praha-Kotlářka 06.10.2007
desetiboj 3435 Stará Boleslav 09.10.2004
klasický pětiboj 1925 Praha-Kotlářka 04.10.2008
vrhačský trojboj 1024 Vlašim 29.08.2009
vrhačský čtyřboj 1108 Kolín 01.10.2016
vrhačský pětiboj 1341 Kolín 01.10.2016
hod břemenem 16kg 06.02 Pardubice 29.10.2008
hod diskem 2kg 24.36 Kolín 23.08.2009
hod kladivem 7,26kg 18.08 Týniště nad Orlicí 30.08.2015
hod oštěpem 800g 31.76 Houštka 19.05.2007
vrh koulí 7,26kg 09.77 Stará Boleslav 17.04.2011
vrh koulí 7,26kg 09.32 h Praha-Strahov 08.01.2011
skok daleký 5.34 Kladno 28.05.2005
skok daleký 5.30 h Praha-Stromovka 05.03.2011
trojskok 09.51 Hranice 10.06.2017
trojskok 10.22 h Český Brod 12.03.2017
skok o tyči 2.00 Stará Boleslav 13.10.2007
skok vysoký 1.39 Stará Boleslav 13.10.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 h Český Brod 16.02.2019
60 m 08.56 Hradec Králové 03.09.2019
60 m 08.46 h Český Brod 19.01.2019
100 m 13.63 Ostrava 20.06.2019
200 m 28.88 Hradec Králové 03.09.2019
200 m 28.53 h Jablonec nad Nisou 09.03.2019
1500 m 6:35.28 Praha - Kotlářka 19.10.2019
sprintérský trojboj 1038 Hradec Králové 03.09.2019
klasický pětiboj 1269 Praha - Kotlářka 19.10.2019
vrhačský trojboj 0820 Kolín 26.10.2019
vrhačský čtyřboj 0931 Kolín 26.10.2019
hod diskem 2kg 20.60 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod kladivem 7,26kg 17.35 Kolín 26.10.2019
hod oštěpem 800g 24.50 Praha - Kotlářka 19.10.2019
vrh koulí 7,26kg 07.19 Kolín 26.10.2019
skok daleký 4.20 Praha - Kotlářka 19.10.2019
skok daleký 4.36 h Český Brod 16.03.2019
trojskok 09.31 Svitavy 15.06.2019
trojskok 09.37 h Český Brod 19.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 7,26kg/M 7 Kolín 07.19
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 2kg/M 7 Kolín 20.49
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 7,26kg/M/F 7 Kolín 17.35
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/M 7 Kolín 24.36
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./M 7 Kolín 0820
26.10.2019 3.Vrhačský Pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/M 7 Kolín 0931
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1500 m/M/B2 6 Praha - Kotlářka 6:35.28
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B1 3 Praha - Kotlářka 27.86
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/M 12 Praha - Kotlářka 4.20
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 2kg/M 16 Praha - Kotlářka 20.60
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 800g/M 14 Praha - Kotlářka 24.50
19.10.2019 Klasický pětiboj a MČR veteránů v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha, z.s.) pětiboj kl/M 11 Praha - Kotlářka 1269
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 23 Hradec Králové 1038
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B03 8 Hradec Králové 14.01
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B04 5 Hradec Králové 08.56
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B04 6 Hradec Králové 28.88
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 100 m/V 6 Ostrava 13.63
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) 100 m/M 8 Svitavy 13.68
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) 200 m/M 8 Svitavy 28.32
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) trojskok/M 6 Svitavy 09.31
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.23
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 6 Český Brod 08.58
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/M 5 Český Brod 4.36
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) trojskok/M Český Brod 09.32
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B3 1 Jablonec nad Nisou 08.57
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/M 8 Jablonec nad Nisou 09.07
09.03.2019 Mistrovství ČR veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B4 1 Jablonec nad Nisou 28.53
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.2
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 6= Český Brod 08.5
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) trojskok/M 4 Český Brod 09.01
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.21
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M Český Brod 08.46
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) trojskok/M Český Brod 09.37