Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtíšek Tomáš
  • Narozen: 1973
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Tomáš Hlavenka
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 51.39 Brno 24.7.2017
400 m 71.59 Brno 30.7.2018
500 m 1:33.42 Brno 14.8.2017
800 m 2:42.00 Rumburk 23.6.2018
1000 m 3:26.76 Brno 14.8.2017
1500 m 5:29.27 Brno 24.7.2017
3000 m 11:37.11 Břeclav 25.8.2018
5000 m 20:25.93 Hodonín 9.9.2017
10000 m 43:09.90 Třebíč 19.8.2017
hodinovka běh 13051 Brno 20.9.2017
300 m překážek 63.20 Brno 14.8.2017
400 m překážek 85.16 Jihlava 19.5.2018
3000 m překážek 13:02.65 Břeclav 27.8.2017
chůze dráha 1000m 5:07.8 h Brno-Nový Lískovec 5.1.2018
chůze dráha 3000 m 15:51.7 Vyškov 2.9.2018
chůze dráha 3000 m 15:07.1 h Vídeň 16.2.2019
chůze dráha 5000 m 26:58.8 Praha - Stromovka 20.10.2018
chůze dráha 5000 m 26:56.36 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
chůze dráha 10000 m 57:47.25 Nové Město nad Metují 14.7.2018
5 km chůze 26:27 Hlohovec 2.6.2019
10 km chůze 54:37 Milovice 11.5.2019
20 km chůze 1:55:57 Poděbrady 6.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:49.30 Svitavy 15.6.2019
3000 m 11:52.96 Uherské Hradiště 22.6.2019
3000 m překážek 14:10.79 Svitavy 27.4.2019
chůze dráha 3000 m 15:07.1 h Vídeň 16.2.2019
chůze dráha 5000 m 27:25.40 Svitavy 15.6.2019
chůze dráha 5000 m 26:56.36 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
5 km chůze 26:27 Hlohovec 2.6.2019
10 km chůze 54:37 Milovice 11.5.2019
20 km chůze 1:55:57 Poděbrady 6.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 3000 m/M/F 12 Uherské Hradiště 11:52.96
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 10km chůze/M/F Uherské Hradiště NM
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) chůze 5000m/M Svitavy 27:25.40
15.06.2019 MČR veteránů (TJ Svitavy, z. s.) 800 m/M 9 Svitavy 2:49.30
09.06.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. C (AC Praha 1890) 10km chůze/M 8 Zeleneč 55:23
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 10km chůze/M 4 Opava NM
02.06.2019 Medzinárodný chodecký míting 5km chůze/M 5 Hlohovec 26:27
01.06.2019 Záhorácká dvaciatka 2019 5km chůze/V 4 Borský Mikuláš 26:39
25.05.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. C a 3. kolo II. ligy mužů a žen, sk. A, B, D, E 10km chůze/M 10 Praha - Opatov 55:12
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 10km chůze/M Třinec NM
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 10km chůze/M 14 Milovice 54:37
08.05.2019 Rozchodíme Vyškov (Orel Vyškov) chůze 5000m/M/F Vyškov DQ
27.04.2019 Svitavský stýpl (TJ Svitavy) 3000 m př./M/F 5 Svitavy 14:10.79
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 10km chůze/V 6 Olomouc 54:47
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 20km chůze/M 44 Poděbrady 1:55:57
16.02.2019 Internationaler Wiener Hallenpokal 2019 chůze 3000m/M 5 Vídeň 15:07.1
27.01.2019 MSR v chôdzi mužov a žien, dorastencov a dorasteniek chůze 3000m/M Bratislava 15:35.17
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) chůze 3000m/M Olomouc 15:45.05
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 5000m/M Ostrava - Vítkovice 26:56.36
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze 5000m/M Jablonec nad Nisou 27:33.72