Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Ciesla
  • Narozen: 1974
  • Klub / oddíl: Atletika Litvínov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 29.77 Praha 07.10.2006
800 m 2:46.51 Praha 14.10.2007
60 m překážek (0.84) 11.48 h Praha-Strahov 17.02.2008
100 m překážek (0.84) 19.80 Praha 13.10.2007
skok vysoký 1.40 Praha 13.10.2007
skok daleký 4.72 Praha 08.10.2006
trojskok 0 h Praha 12.02.2012
vrh koulí 4kg 10.72 Praha 07.10.2006
vrh koulí 4kg 10.05 h Praha 12.02.2012
hod diskem 1kg 29.37 Praha - Děkanka 12.06.2016
hod kladivem 4kg 17.98 Bílina 03.10.2009
hod oštěpem 600g 46.60 Litvínov 11.05.2004
sedmiboj [Z] 3496 Praha 14.10.2007
vrhačský čtyřboj 1573 Bílina 03.10.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 09.58 Kladno 08.06.2019
hod diskem 1kg 25.53 Rumburk 22.06.2019
hod oštěpem 600g 32.92 Rumburk 22.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Děčín 32.64
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) vrh koulí 4kg/Ž/F 8 Děčín 09.28
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F 10 Děčín 25.18
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 7 Turnov 32.22
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) hod diskem 1kg/Ž 11 Turnov 24.58
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Ž 11 Turnov 09.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 13= Rumburk 08.93
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž 6 Rumburk 32.92
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 10 Rumburk 25.53
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Ž/F 8 Kladno 09.58
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Ž/F 4 Kladno 32.33
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Ž/F 7 Kladno 24.83
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Ž/F Děčín 32.44