Karta atleta

Export do excelu
  • Weiter Roman
  • Narozen: 1975
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 15.82 Vyškov 23.6.2018
500 m 1:45.50 Břeclav 11.7.2018
600 m 2:12.12 Brno 13.8.2018
800 m 2:29.90 Vyškov 2.6.2012
1000 m 4:02.54 Brno 14.8.2017
1500 m 5:11.63 Uherské Hradiště 5.7.2012
1 anglická míle 6:11.45 Vyškov 3.9.2013
2000 m 9:44.64 Brno 16.7.2018
3000 m 14:50.73 Brno 7.8.2017
5000 m 22:23.3 Vyškov 26.1.2011
hodinovka běh 13444 Brno 22.9.2010
3000 m překážek 14:44.47 Uherské Hradiště 3.7.2010
vrhačský trojboj 1105 Brno 8.5.2010
vrhačský čtyřboj 1398 Brno 8.5.2010
hod břemenem 16kg 07.57 Ostrava 7.3.2009
hod diskem 2kg 30.07 Břeclav 13.9.2009
hod kladivem 7,26kg 30.05 Brno 1.7.2009
hod oštěpem 800g 29.23 Brno 1.5.2009
vrh koulí 7,26kg 10.12 Brno 26.4.2008
vrh koulí 7,26kg 09.78 h Olomouc 19.1.2019
skok daleký 3.88 h Olomouc 11.2.2017
chůze dráha 1000m 6:34.79 Brno 16.7.2018
chůze dráha 3000 m 22:38.16 Brno 16.7.2018
chůze dráha 3000 m 21:33.99 h Praha-Stromovka 8.3.2008
chůze dráha 5000 m 33:29.60 Břeclav 13.9.2009
3 km chůze 22:40 Olomouc 30.3.2018
10 km chůze 71:31 Olomouc 22.3.2008
20 km chůze 2:35:19 Olomouc 5.5.2007
Přespolní běh 0:24:15 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1 anglická míle 7:40.39 Brno 15.7.2019
vrhačský trojboj 1048 Přerov 17.4.2019
vrhačský čtyřboj 1323 Přerov 24.5.2019
hod diskem 2kg 28.00 Hodonín 2.6.2019
hod kladivem 7,26kg 28.38 Přerov 17.7.2019
hod oštěpem 800g 27.27 Blansko 28.4.2019
vrh koulí 7,26kg 09.37 Brno 1.5.2019
vrh koulí 7,26kg 09.78 h Olomouc 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.07.2019 Běh kolem Vyškova (Orel Vyškov / LRS Vyškov) 1000 m/M/B 7 Vyškov 4:15.0
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M Přerov 08.04
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M 4 Přerov 25.68
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 7,26kg/M Přerov 28.38
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1 míle/M/F 13 Brno 7:40.39
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 7,26kg/M Přerov 28.02
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M 5 Přerov 23.16
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M 4 Přerov 08.25
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) koule 7,26kg/M/F 15 Jihlava 08.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) disk 2kg/M/F 17 Jihlava 24.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 15 Jihlava 26.28
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. čtyř/M Přerov 1297
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./M 4 Přerov 1016
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M Přerov 27.58
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M 5 Přerov 08.69
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 7,26kg/M Přerov 26.38
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M 5 Přerov 25.40
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) koule 7,26kg/M/F MS Znojmo 08.57
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 2kg/M/F MS Znojmo 26.45
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F MS Znojmo 26.42
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) koule 7,26kg/M 6 Brno 08.61
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) kladivo 7,26kg/M 7 Brno 26.14
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) disk 2kg/M 6 Brno 27.47
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 7,26kg/M/F 4 Hodonín 08.88
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 2kg/M/F Hodonín 28.00
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 800g/M/F 4 Hodonín 26.15
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./M Přerov 1034
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. čtyř/M Přerov 1323
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M Přerov 08.70
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M Přerov 26.66
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 7,26kg/M Přerov 26.15
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M Přerov 25.82
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) kladivo 7,26kg/M/F 10 Vyškov 27.11
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 7,26kg/M/F 12 Vyškov 08.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 2kg/M/F 17 Vyškov 25.36
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) kladivo 7,26kg/M/F 5 Vyškov 26.81
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 7,26kg/M/F 8 Vyškov 08.51
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 2kg/M/F 9 Vyškov 25.68
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 7,26kg/M 5 Brno 09.37
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) kladivo 7,26kg/M 5 Brno 27.56
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 2kg/M 5 Brno 26.62
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) oštěp 800g/M Blansko 27.27
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M Přerov 09.03
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M Přerov 26.50
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M Přerov 25.59
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./M Přerov 1048
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh. tr./M Přerov 1028
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M Přerov 26.25
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) disk 2kg/M Přerov 26.70
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M Přerov 08.71
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M Přerov 08.70
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 800g/M Přerov 24.13
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) koule 7,26kg/M Olomouc 09.40
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) koule 7,26kg/M 4 Olomouc 09.44
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 7,26kg/M 16 Ostrava - Vítkovice 09.03
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) koule 7,26kg/M 4 Olomouc 09.41
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) koule 7,26kg/M Olomouc 09.78
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) koule 7,26kg/M Opava 09.15