Karta atleta

Export do excelu
  • Roman Weiter
  • Narozen: 1975
  • Klub / oddíl: Orel Vyškov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 15.82 Vyškov 23.06.2018
500 m 1:45.50 Břeclav 11.07.2018
600 m 2:12.12 Brno 13.08.2018
800 m 2:29.90 Vyškov 02.06.2012
1000 m 4:02.54 Brno 14.08.2017
1500 m 5:11.63 Uherské Hradiště 05.07.2012
1 anglická míle 6:11.45 Vyškov 03.09.2013
2000 m 9:20.34 Brno 27.07.2020
3000 m 14:30.77 Hodonín 10.08.2022
5000 m 22:23.3 Vyškov 26.01.2011
hodinovka běh 13444 Brno 22.09.2010
3000 m překážek 14:44.47 Uherské Hradiště 03.07.2010
skok daleký 3.88 h Olomouc 11.02.2017
vrh koulí 7,26kg 10.12 Brno 26.04.2008
vrh koulí 7,26kg 09.78 h Olomouc 19.01.2019
hod diskem 2kg 30.07 Břeclav 13.09.2009
hod kladivem 7,26kg 30.97 Přerov 11.09.2019
hod oštěpem 800g 29.23 Brno 01.05.2009
hod břemenem 16kg 08.36 Přerov 14.08.2019
vrhačský trojboj 1105 Brno 08.05.2010
vrhačský čtyřboj 1446 Přerov 11.09.2019
chůze dráha 1000 m 6:34.79 Brno 16.07.2018
vrhačský pětiboj 1679 Přerov 18.09.2019
chůze dráha 3000 m 21:33.99 h Praha-Stromovka 08.03.2008
chůze dráha 3000 m 22:38.16 Brno 16.07.2018
chůze dráha 5000 m 33:29.60 Břeclav 13.09.2009
3 km chůze 22:40 Olomouc 30.03.2018
10 km chůze 71:31 Olomouc 22.03.2008
20 km chůze 2:35:19 Olomouc 05.05.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1 anglická míle 7:40.39 Brno 15.07.2019
vrh koulí 7,26kg 09.78 h Olomouc 19.01.2019
vrh koulí 7,26kg 09.37 Brno 01.05.2019
hod diskem 2kg 28.79 Přerov 11.09.2019
hod kladivem 7,26kg 30.97 Přerov 11.09.2019
hod oštěpem 800g 27.99 Brno 19.10.2019
hod břemenem 16kg 08.36 Přerov 14.08.2019
vrhačský trojboj 1080 Přerov 11.09.2019
vrhačský čtyřboj 1446 Přerov 11.09.2019
vrhačský pětiboj 1679 Přerov 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M Brno 28.39
19.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M Brno 28.58
19.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 09.31
19.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 27.99
05.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M Brno 28.08
05.10.2019 Vrhačská sobota (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M Brno 28.57
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/M Přerov 1340
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 1025
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod břemenem 16kg/M Přerov 07.96
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 25.93
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 26.55
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.60
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 27.78
18.09.2019 10.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský pětiboj/M Přerov 1679
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 1080
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod břemenem 16kg/M Přerov NM
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 30.97
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 28.79
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 26.01
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/M Přerov 1446
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský pětiboj/M Přerov 1446
11.09.2019 9.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 09.24
04.09.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 4 Brno 08.94
04.09.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M Brno 30.03
04.09.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 4 Brno 27.53
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod kladivem 7,26kg/M MS Hodonín 27.13
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 2kg/M MS Hodonín 26.15
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský pětiboj/M Přerov 1648
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/M Přerov 1287
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 0966
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod břemenem 16kg/M Přerov 08.36
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 23.52
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 28.14
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 26.50
14.08.2019 7.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.92
20.07.2019 Běh kolem Vyškova (Orel Vyškov / LRS Vyškov) 1000 m/M/B 7 Vyškov 4:15.0
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.04
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M 4 Přerov 25.68
17.07.2019 4.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 28.38
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 1 anglická míle/M/F 13 Brno 7:40.39
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 28.02
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M 5 Přerov 23.16
10.07.2019 3.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 4 Přerov 08.25
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 15 Jihlava 08.39
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 2kg/M/F 17 Jihlava 24.87
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 15 Jihlava 26.28
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/M Přerov 1297
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M 4 Přerov 1016
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 27.58
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 5 Přerov 08.69
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 26.38
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M 5 Přerov 25.40
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F MS Znojmo 08.57
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 2kg/M/F MS Znojmo 26.45
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F MS Znojmo 26.42
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 6 Brno 08.61
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M 7 Brno 26.14
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 6 Brno 27.47
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 4 Hodonín 08.88
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 2kg/M/F Hodonín 28.00
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 800g/M/F 4 Hodonín 26.15
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 1034
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský čtyřboj/M Přerov 1323
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.70
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 26.66
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kladivem 7,26kg/M Přerov 26.15
24.05.2019 6.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 25.82
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 10 Vyškov 27.11
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 12 Vyškov 08.62
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 2kg/M/F 17 Vyškov 25.36
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 5 Vyškov 26.81
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 8 Vyškov 08.51
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 2kg/M/F 9 Vyškov 25.68
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M 5 Brno 09.37
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod kladivem 7,26kg/M 5 Brno 27.56
01.05.2019 Májový mítink 2019 (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 5 Brno 26.62
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) hod oštěpem 800g/M Blansko 27.27
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 09.03
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 26.50
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 25.59
17.04.2019 Zahajovací závody (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 1048
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/M Přerov 1028
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 26.25
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 26.70
05.04.2019 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.71
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 7,26kg/M Přerov 08.70
29.03.2019 1.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 24.13
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 09.40
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M 4 Olomouc 09.44
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 16 Ostrava - Vítkovice 09.03
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M 4 Olomouc 09.41
19.01.2019 Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 09.78
05.01.2019 Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí (Tj Sokol Opava) vrh koulí 7,26kg/M Opava 09.15