Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Beznoska
  • Narozen: 1978
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.71 Břeclav 05.09.2015
400 m 69.50 Brno 24.09.2017
1500 m 6:17.58 Brno 24.09.2017
110 m překážek (1.06) 29.51 Brno 24.09.2017
skok daleký 3.91 Brno 24.09.2017
vrh koulí 7,26kg 10.31 Uherské Hradiště 05.07.2012
hod diskem 2kg 33.82 Uherské Hradiště 05.05.2013
hod kladivem 7,26kg 37.27 Vyškov 29.06.2013
hod oštěpem 800g 26.94 Brno 24.09.2017
desetiboj [M] 2052 Brno 24.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 7,26kg 09.21 Vyškov 18.05.2019
hod diskem 2kg 27.83 Břeclav 31.08.2019
hod kladivem 7,26kg 35.67 Hodonín 25.08.2019
hod oštěpem 800g 24.45 Otrokovice 03.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 2kg/M 11 Břeclav 27.83
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 7,26kg/M 5 Břeclav 35.05
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 7 Hodonín 35.67
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 2kg/M 12 Hodonín 26.97
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/M/F 5 Otrokovice 1061
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 2kg/M 5 Otrokovice 27.40
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod oštěpem 800g/M 8 Otrokovice 24.45
03.08.2019 Otrokovické VIP víceboje a vrhačský trojboj (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 7,26kg/M 6 Otrokovice 08.98
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 7 Jihlava 34.26
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F Znojmo DNS
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 6 Vyškov 34.40
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 11 Vyškov 09.21
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod diskem 2kg/M/F 16 Vyškov 25.58
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M/F Vyškov NM
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) vrhačský trojboj/M/F Otrokovice DNS
07.05.2019 Oddílové přebory TJ Jiskra (TJ Jiskra Otrokovice) hod kladivem 7,26kg/M/F Otrokovice 29.30