Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Pavel
  • Narozen: 1979
  • Klub / oddíl: AK Sokolov
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.5 Sokolov 29.06.2005
100 m 11.7 Sokolov 04.08.2007
200 m 24.20 Plzeň 21.08.2004
300 m 36.88 Bílina 05.08.2003
300 m 36.89 h Praha-Stromovka 27.01.2004
400 m 50.19 Bílina 31.05.2003
400 m 51.40 h Praha-Stromovka 20.01.2007
500 m 1:06.06 Praha - Eden 06.05.2003
500 m 1:06.42 h Praha-Stromovka 27.01.2004
600 m 1:22.51 Bílina 05.08.2003
600 m 1:23.4 h Praha-Stromovka 11.01.2005
800 m 1:53.49 Kladno 21.05.2005
800 m 1:54.71 h Praha 21.02.2004
1000 m 2:33.66 Kladno 06.09.2005
1000 m 2:32.85 h Praha-Stromovka 15.02.2005
1500 m 4:04.95 Praha 28.06.2011
1 anglická míle 4:43.74 Bílina 10.08.2010
2000 m 5:56.72 Chomutov 15.08.2017
3000 m 09:02.80 Plzeň 22.08.2015
3000 m 08:58.73 h Praha-Stromovka 10.02.2015
4000 m 0:12:15 Česká Lípa 26.11.2005
5000 m 15:49.60 Praha-Stromovka 24.07.2012
10000 m 34:46.64 Most 18.05.2014
10 km silnice 34:31 Běchovice - Praha 29.09.2019
maratón 2:48:16 Hamburk 17.04.2016
půlmaratón 1:15:25 Pardubice 19.04.2014
hodinovka běh 17228 Sokolov 14.04.2013
110 m překážek 17.7 Sokolov 29.07.2006
2000 m překážek 6:24.86 Tábor 06.06.2015
3000 m překážek 09:40.85 Praha 27.06.2012
desetiboj 5058 Sokolov 29.07.2006
vrhačský pětiboj 1745 Sokolov 28.09.2006
hod břemenem 16kg 07.47 Sokolov 28.09.2006
hod diskem 2kg 27.91 Sokolov 28.09.2006
hod kladivem 7,26kg 17.22 Sokolov 28.09.2006
hod oštěpem 800g 35.93 Sokolov 28.09.2006
vrh koulí 7,26kg 10.04 Sokolov 29.07.2006
skok daleký 5.76 Sokolov 04.08.2007
skok daleký 5.62 h Sokolov 18.12.2008
trojskok 12.71 Bílina 08.09.2007
trojskok 12.56 h Sokolov 02.02.2010
skok o tyči 2.70 Sokolov 04.08.2007
skok vysoký 1.65 Sokolov 04.08.2007
skok vysoký 1.55 h Sokolov 18.12.2008
Přespolní běh 0:17:29 Sokolov 05.06.2014
Přespolní běh mílaři 13:19 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:37.97 Cheb 20.08.2019
1500 m 4:11.42 Domažlice 17.08.2019
10 km silnice 34:31 Běchovice - Praha 29.09.2019
půlmaratón 1:15:54 Pardubice 13.04.2019
3000 m překážek 09:49.11 Tábor 17.07.2019
Přespolní běh 19:19 Chodov 13.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/M Chodov 19:19
29.09.2019 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/M 18 Běchovice - Praha 34:31
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 1000 m/M/F 8 Cheb 2:37.97
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 1500 m/M/B02 4 Domažlice 4:11.42
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 3000 m př./M 8 Brno 09:49.77
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m př./M Tábor 09:49.11
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 13 Praha - Eden 4:11.75
13.04.2019 Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (Oldřich Bujnoch) půlmaratón/M 31 Pardubice 1:15:54