Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Kraft
  • Narozen: 1979
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.29 h Sokolov 12.01.2020
60 m 08.19 Karlovy Vary 01.05.2014
100 m 12.92 Karlovy Vary 01.05.2014
200 m 27.48 Karlovy Vary 01.05.2014
300 m 44.38 Karlovy Vary 20.04.2019
400 m 66.09 Sokolov 30.08.2015
1500 m 6:29.86 Sokolov 30.08.2015
5000 m 21:49.18 Chodov 30.04.2016
10 km silnice 49:56 Běchovice-Praha 28.09.2014
hodinovka běh 12030 Sokolov 27.04.2014
110 m překážek (1.06) 24.53 Nýřany 11.06.2016
400 m překážek (0.91) 76.10 Stříbro 29.05.2016
skok vysoký 1.40 Sokolov 30.08.2015
skok o tyči 1.73 Sokolov 30.08.2015
skok daleký 4.54 Sokolov 30.08.2015
skok daleký 4.27 h Sokolov 12.01.2020
vrh koulí 7,26kg 08.10 Karlovy Vary 20.04.2019
hod diskem 2kg 22.82 Karlovy Vary 06.10.2018
hod kladivem 7,26kg 14.04 Sokolov 20.04.2018
hod oštěpem 800g 34.43 Karlovy Vary 06.10.2018
desetiboj [M] 2493 Sokolov 30.08.2015
vrhačský trojboj 1052 Karlovy Vary 06.10.2018
vrhačský čtyřboj 1147 Karlovy Vary 06.10.2018
chůze dráha 3000 m 21:56.12 Hradec Králové 17.09.2016
chůze dráha 5000 m 32:37.45 Pacov 16.09.2018
chůze dráha 10000 m 67:36.65 Nové Město nad Metují 21.07.2019
10 km chůze 64:23 Milovice 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Karlovy Vary 20.04.2019
300 m 44.38 Karlovy Vary 20.04.2019
vrh koulí 7,26kg 08.10 Karlovy Vary 20.04.2019
chůze dráha 10000 m 67:36.65 Nové Město nad Metují 21.07.2019
10 km chůze 64:23 Milovice 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod AK2 KV (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/M Karlovy Vary NM
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) chůze dráha 10000 m/M Praha - Děkanka NM
21.07.2019 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 10000 m/M 12 Nové Město nad Metují 67:36.65
23.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 10 km chůze/M Stará Boleslav NM
09.06.2019 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. C (AC Praha 1890) 10 km chůze/M 16 Zeleneč 65:31
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 10 km chůze/M 5 Praha - Eden NM
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 10 km chůze/M 6 Třebíč NM
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 10 km chůze/M 33 Milovice 64:23
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) vrh koulí 7,26kg/M Karlovy Vary 08.10
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/M/B02 2 Karlovy Vary 08.35
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/M/B02 2 Karlovy Vary 44.38
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 10 km chůze/V 24 Olomouc 65:46