Karta atleta

Export do excelu
  • Vukliševič Petr
  • Narozen: 1982
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrhačský trojboj 1596 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský čtyřboj 2066 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský pětiboj 2066 Karlovy Vary 19.10.2019
hod diskem 2kg 61.86 Karlovy Vary 21.09.2013
hod kladivem 7,26kg 45.41 Praha - Děkanka 12.06.2016
vrh koulí 7,26kg 16.01 Lovosice 03.09.2005
vrh koulí 7,26kg 14.78 h Praha-Stromovka 23.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1596 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský čtyřboj 2066 Karlovy Vary 19.10.2019
vrhačský pětiboj 2066 Karlovy Vary 19.10.2019
hod diskem 2kg 54.30 Kladno 13.07.2019
hod kladivem 7,26kg 39.29 Turnov 24.08.2019
vrh koulí 7,26kg 14.22 Rumburk 22.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrh. tr./M Karlovy Vary 1596
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrh. pětiboj/M Karlovy Vary 2066
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) vrh. čtyř/M Karlovy Vary 2066
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) oštěp 800g/M Karlovy Vary NM
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) koule 7,26kg/M Karlovy Vary 13.99
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) kladivo 7,26kg/M Karlovy Vary 37.42
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) disk 2kg/M Karlovy Vary 49.89
19.10.2019 Vrhačské víceboje (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) břemeno 16kg/M Karlovy Vary NM
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) koule 7,26kg/M 11 Turnov 11.35
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) disk 2kg/M Turnov 46.11
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) kladivo 7,26kg/M 10 Turnov 39.29
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) disk 2kg/M 6 Brno 50.87
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 4 Kladno 54.30
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) disk 2kg/M Rumburk 52.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) kladivo 7,26kg/M 6 Rumburk 39.08
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) koule 7,26kg/M Rumburk 14.22
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M/F Kladno 13.64
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M/F Kladno 49.99
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) kladivo 7,26kg/M/F 19 Kladno 00.00
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 2kg/M Bílina 51.14
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) kladivo 7,26kg/M Bílina NM
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 7,26kg/M 4 Bílina 13.21