Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Fetter
  • Narozen: 1982
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.60 h Praha-Stromovka 26.01.2010
60 m 07.44 Praha-Děkanka 15.06.2010
100 m 11.70 Praha-Děkanka 15.06.2010
150 m 17.63 h Praha-Strahov 22.01.2010
150 m 17.45 Praha-Eden 07.05.2010
200 m 23.54 h Praha-Stromovka 09.02.2010
200 m 22.98 Klatovy 22.05.2010
300 m 36.34 Praha 08.05.2008
300 m 37.07 h Praha-Stromovka 26.01.2010
400 m 51.72 h Praha-Stromovka 30.01.2010
400 m 50.37 Praha-Juliska 09.06.2010
500 m 1:07.04 Praha 10.05.2013
600 m 1:23.59 Praha-Děkanka 04.05.2010
1500 m 4:38.25 Praha - Děkanka 21.09.2008
110 m překážek (1.06) 18.16 Praha Děkanka 18.09.2010
400 m překážek (0.91) 58.94 Praha 07.09.2013
skok vysoký 1.77 Praha 27.09.2006
skok o tyči 2.90 Praha Děkanka 18.09.2010
skok daleký 6.54 h Praha-Strahov 22.01.2004
skok daleký 6.81 Praha 16.05.2004
trojskok 11.88 Děčín 29.09.2019
vrh koulí 7,26kg 09.49 Praha - Děkanka 27.06.2011
hod diskem 2kg 29.87 Praha 29.09.2011
hod kladivem 7,26kg 23.79 Praha Děkanka 25.06.2012
hod oštěpem 800g 44.66 Praha-Děkanka 11.05.2010
desetiboj [M] 5477 Praha Děkanka 18.09.2010
sprintérský trojboj 554 Kolín 24.08.2003
vrhačský trojboj 1338 Praha - Děkanka 27.06.2011
vrhačský čtyřboj 1538 Praha Děkanka 25.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m překážek (0.91) 62.33 Vlašim 22.06.2019
trojskok 11.88 Děčín 29.09.2019
hod oštěpem 800g 44.26 Tábor 09.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod oštěpem 800g/M/F 6 Děčín 42.11
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) trojskok/M/F 7 Děčín 11.88
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 400 m překážek (0.91)/M/B03 2 Děčín 63.24
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 800g/M 12 Beroun 37.12
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/M 7 Vlašim 40.67
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m překážek (0.91)/M Vlašim 62.33
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) hod oštěpem 800g/M 7 Tábor 44.26
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 5 Tábor 62.38