Karta atleta

Export do excelu
  • Šmíd František
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Pardubice 25.02.2006
60 m 07.91 Praha-Eden 07.05.2010
60 m 07.4 h Pardubice 21.01.2006
100 m 11.97 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
150 m 18.02 Praha 05.05.2008
200 m 25.09 Kolín 26.08.2007
300 m 37.98 Sušice 19.05.2009
400 m 54.75 Praha 10.05.2008
1000 m 2:57.90 h Praha-Stromovka 12.01.2008
1500 m 4:49.47 Praha 10.05.2008
50 m překážek 8.0 h Pardubice 22.01.2005
60 m překážek 08.85 h Praha-Stromovka 20.01.2009
110 m překážek 15.2 Hradec Králové 15.09.2007
400 m překážek 61.03 Jablonec nad Nisou 23.09.2006
sedmiboj hala 4455 h Praha-Stromovka 12.01.2008
desetiboj 5820 Nová Paka 21.07.2007
klasický pětiboj 2744 Kolín 26.08.2007
vrhačský trojboj 1882 Domažlice 13.09.2013
hod diskem 1,75kg 36.63 Pardubice 17.06.2006
hod diskem 2kg 42.43 Praha 22.05.2015
hod oštěpem 600g 41.88 Týniště nad Orlicí 08.05.2004
hod oštěpem 800g 52.82 Pacov 15.08.2009
vrh koulí 5kg 12.34 Pardubice 25.09.2004
vrh koulí 5kg 10.76 h Praha-Strahov 01.02.2004
vrh koulí 6kg 14.20 Hradec Králové 13.05.2006
vrh koulí 6kg 13.26 h Olomouc 27.01.2006
vrh koulí 7,26kg 15.55 Praha 04.06.2013
vrh koulí 7,26kg 15.53 h Praha-Stromovka 31.01.2015
skok daleký 6.26 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
skok daleký 6.03 h Jablonec nad Nisou 17.01.2009
skok o tyči 4.00 Praha 16.05.2009
skok o tyči 4.00 h Praha-Strahov 16.01.2009
skok vysoký 1.80 Praha 07.05.2009
skok vysoký 1.70 h Praha-Stromovka 12.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 2kg 34.38 Nové Město nad Metují 08.06.2019
vrh koulí 7,26kg 14.63 Ústí nad Orlicí 17.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) koule 7,26kg/M Hradec Králové DNS
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) koule 7,26kg/M 5 Domažlice 13.99
31.08.2019 Memoriál V. Koči ve vrhu koulí a rámcové závody (ASK Děčín) koule 7,26kg/M 7 Děčín 14.52
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 7,26kg/M/F Mladá Boleslav 14.51
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 2kg/M/F 10 Mladá Boleslav 33.81
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) koule 7,26kg/M Praha - Juliska 13.72
17.08.2019 Rieter atletický mítink (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 7,26kg/M 4 Ústí nad Orlicí 14.63
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M 8 Litomyšl 33.31
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) koule 7,26kg/M 6 Litomyšl 13.49
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) koule 7,26kg/M 8 Nové Město nad Metují 13.76
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M Kladno DNS
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M 12 Kladno 13.34
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) koule 7,26kg/M 4 Praha - Eden 14.25
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 7,26kg/M 8 Kolín 13.53
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 2kg/M 10 Kolín 33.36
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) disk 2kg/M/F 14 Nové Město nad Metují 34.38
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) koule 7,26kg/M/F 7 Nové Město nad Metují 14.07
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 7,26kg/M/F 8 Hradec Králové 13.62
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 2kg/M/F 9 Hradec Králové 33.24
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 7,26kg/M Kolín 13.88
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 7,26kg/M/F Praha - Stromovka DNS