Karta atleta

Export do excelu
  • Hřib Jakub
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Přerov 30.06.2016
60 m 7.72 h Olomouc 17.01.2004
100 m 12.33 Olomouc 31.08.2005
150 m 18.66 Hodonín 08.06.2003
200 m 24.79 Olomouc 01.05.2005
200 m 25.00 h Bratislava 06.02.2005
300 m 38.81 Česká Lípa 28.06.2003
300 m 43.16 h Jablonec nad Nisou 01.03.2003
400 m 52.80 Olomouc 08.05.2006
400 m 54.43 h Bratislava 06.02.2005
800 m 1:58.76 Opava 20.05.2006
800 m 2:03.96 h Bratislava 04.02.2006
1500 m 4:19.01 Uherské Hradiště 27.05.2006
3000 m 09:57.03 Uherské Hradiště 02.05.2009
4000 m 0:12:48 Česká Lípa 26.11.2005
5000 m 17:09.47 Ostrava 01.07.2006
10000 m 37:29.76 Vyškov 21.05.2008
10 km silnice 36:52 Prusinovice 28.02.2009
hodinovka běh 15860 Uherské Hradiště 01.05.2007
110 m překážek 19.46 Třinec 08.10.2016
200 m překážek 28.76 Přerov 30.06.2016
400 m překážek 57.61 Pardubice 25.06.2005
3000 m překážek 11:27.53 Hodonín 12.07.2009
sprintérský trojboj 1389 Kolín 21.08.2016
desetiboj 4022 Třinec 08.10.2016
hod diskem 2kg 31.51 Vyškov 18.05.2019
hod kladivem 7,26kg 27.48 Znojmo 09.06.2019
hod oštěpem 800g 40.39 Přerov 28.09.2015
vrh koulí 7,26kg 08.73 Třinec 08.10.2016
skok daleký 5.51 Hodonín 03.06.2017
skok daleký 5.50 h Olomouc 17.01.2004
skok o tyči 2.02 Třinec 08.10.2016
skok vysoký 1.53 Třinec 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Skokanský dvojboj - dálka, výška (Atletika Holešov, z.s.) výška/M Holešov 1.51
05.10.2019 Podzimní klubové přebory (Atletika Holešov, z.s.) oštěp 800g/M Holešov 34.11
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 2kg/M Hodonín DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 110 m př./M Hodonín DNS
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) disk 2kg/M/F 8 Jihlava 30.90
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 16 Jihlava 24.96
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 2kg/M/F 10 Znojmo 30.12
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 10 Znojmo 27.48
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) kladivo 7,26kg/M/F 11 Vyškov 26.51
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 2kg/M/F 7 Vyškov 31.51
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 3000 m/M 9 Holešov 12:59.70