Karta atleta

Export do excelu
  • Hromčík Adam
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.79 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.31 Litomyšl 27.07.2019
60 m 06.99 h Olomouc 28.01.2012
100 m 10.99 Stará Boleslav 24.05.2013
150 m 17.01 Brno 24.07.2017
200 m 23.35 Nové Město nad Metují 11.07.2014
400 m 49.88 Nottwill 29.06.2013
1000 m 2:46.09 h Praha-Strahov 08.02.2008
1500 m 4:37.47 Praha 27.05.2011
60 m překážek 08.42 h Praha-Stromovka 10.02.2012
110 m překážek 14.82 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m překážek 30.06 Česká Lípa 28.06.2003
sedmiboj hala 5221 h Olomouc 28.01.2012
desetiboj 7039 Stará Boleslav 24.05.2013
klasický pětiboj 2947 Přerov 01.05.2008
hod diskem 1,5kg 30.59 Tábor 21.07.2006
hod diskem 1,75kg 36.10 Třinec 17.05.2008
hod diskem 2kg 38.93 Brno 01.08.2018
hod oštěpem 600g 43.74 Olomouc 12.05.2006
hod oštěpem 700g 37.27 Brno 06.05.2006
hod oštěpem 800g 51.10 Kladno 17.06.2017
vrh koulí 5kg 11.65 Olomouc 12.05.2006
vrh koulí 5kg 11.39 h Praha-Stromovka 10.02.2006
vrh koulí 6kg 11.76 Stará Boleslav 18.07.2008
vrh koulí 6kg 12.17 h Praha-Stromovka 12.01.2008
vrh koulí 7,26kg 12.17 Stará Boleslav 19.05.2012
vrh koulí 7,26kg 12.25 h Praha-Stromovka 10.02.2012
skok daleký 7.37 Brno 14.05.2013
skok daleký 7.32 h Praha-Strahov 20.02.2013
trojskok 14.57 Brno 31.07.2011
trojskok 14.18 h Praha-Strahov 09.01.2012
skok o tyči 4.50 Praha 27.06.2009
skok o tyči 4.60 h Praha-Stromovka 11.02.2011
skok vysoký 1.86 Stará Boleslav 24.05.2013
skok vysoký 1.87 h Praha-Stromovka 10.02.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 Litomyšl 27.07.2019
100 m 11.72 Litomyšl 27.07.2019
60 m překážek 08.70 h Praha - Strahov 07.01.2019
110 m překážek 15.23 Tábor 17.07.2019
hod diskem 2kg 35.27 Litomyšl 27.07.2019
vrh koulí 7,26kg 11.47 Litomyšl 27.07.2019
skok daleký 6.81 Třinec 18.05.2019
skok daleký 6.57 h Otrokovice 30.01.2019
trojskok 13.15 Břeclav 24.08.2019
skok vysoký 1.77 Litomyšl 27.07.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) disk 2kg/M 7 Brno 33.93
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) dálka/M 5 Brno 6.62
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 110 m př./M 8 Brno 15.74
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F 7 Břeclav 13.15
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 5 Břeclav 6.62
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./M/B01 3 Břeclav 15.31
18.08.2019 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/M/F Třebíč 6.46
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M Litomyšl 35.27
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B04 1 Litomyšl 07.31
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 7,26kg/M Litomyšl 11.47
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/M Litomyšl 6.60
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/M 5 Litomyšl 1.77
27.07.2019 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B04 2 Litomyšl 11.72
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 110 m př./M/R1 4 Brno 15.30
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/M 14 Tábor 6.43
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 110 m př./M/B2 1 Tábor 15.23
15.07.2019 1. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/M Brno 6.48
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) 110 m př./M/F Brno 15.56
25.06.2019 18. České akademické hry - Atletika (Vysoké učení technické v Brně) dálka/M 6 Brno 6.51
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 2kg/M/F Uherské Hradiště DNS
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 14 Uherské Hradiště 6.07
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 110 m př./M/B01 3 Uherské Hradiště 15.65
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) desetiboj/M/F Zlín DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M Třinec 6.81
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m př./M/B01 3 Třinec 15.59
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) disk 2kg/M 22 Třinec 29.86
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) dálka/M Olomouc 6.33
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) disk 2kg/M Olomouc 33.96
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/M/F Otrokovice 6.57
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) 60 m př./M/B1 4 Praha - Strahov 08.70
07.01.2019 AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev (katedra atletiky UK FTVS) dálka/M MS Praha - Strahov 6.52