Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Jarolím
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.20 České Budějovice 11.06.2011
200 m 24.37 h Praha-Strahov 24.01.2009
400 m 50.86 Tábor 25.06.2011
400 m 53.77 h Praha-Strahov 25.01.2014
800 m 1:56.66 h Praha-Strahov 24.01.2009
800 m 1:56.16 Tábor 13.06.2009
1000 m 2:38.60 Andorf 20.08.2011
1500 m 4:07.01 Tábor 28.06.2008
1500 m 4:11.74 h Praha-Strahov 24.01.2010
3000 m 09:32.67 Vlašim 23.08.2020
5000 m 16:59.14 Pacov 05.07.2020
10000 m 35:56.18 Plzeň 09.06.2018
půlmaratón 1:17:32 Pardubice 09.04.2022
3000 m překážek 10:37.19 Pacov 29.05.2022
skok daleký 5.27 České Budějovice 27.05.2006
vrh koulí 7,26kg 07.99 h Praha-Strahov 22.01.2011
hod oštěpem 800g 26.22 České Budějovice 12.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:04.68 Vlašim 22.06.2019
1500 m 4:27.54 Tábor 09.06.2019
5000 m 17:14.01 Vlašim 22.06.2019
10000 m 36:19.12 Písek 10.07.2019
3000 m překážek 10:45.36 Tábor 09.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.11.2019 Lesní běh Pintovkou (TJ VS Tábor, z. s.) Přespolní běh/M/B 3 Lesopark Pintovka, Tábor - Horky 0:22:15
02.11.2019 17. ročník Běhu kolem Sokolského ostrova, 13. ročník Běhu s Kuřetem (T. J. Sokol České Budějovice) Přespolní běh-vytrvalci/M/B 2 České Budějovice 0:26:40
10.07.2019 Krajský přebor v běhu na 5.000 m - ženy a 10.000 m - muži na dráze (Atletika Písek, z.s.) 10000 m/M/F Písek 36:19.12
23.06.2019 25. ročník Běh Tolerance a memoriál Luboše Kučery (Atletika Písek, z.s.) Přespolní běh/M/F 10= Písek 0:34:03
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 5000 m/M 7 Vlašim 17:14.01
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M 12 Vlašim 4:32.14
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M 6 Vlašim 2:04.68
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m překážek/M 5 Tábor 10:45.36
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/M 13 Tábor 4:27.54
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/M/B02 4 Tábor 2:05.08