Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Hedrich
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: Atletika Zábřeh, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.08 Hradec Králové 03.09.2009
60 m 07.15 h Praha-Strahov 11.01.2010
100 m 11.20 Šumperk 23.08.2008
150 m 17.03 Olomouc 19.08.2009
200 m 22.76 Opava 30.08.2009
200 m 23.99 h Bratislava 05.02.2011
300 m 36.36 Olomouc 17.08.2011
skok vysoký 1.73 Hranice 09.06.2018
skok vysoký 1.70 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 6.92 Praha 20.06.2008
skok daleký 6.90 h Olomouc 22.01.2011
trojskok 12.25 h Olomouc 18.01.2009
trojskok 13.22 Olomouc 24.05.2009
hod oštěpem 800g 36.20 Hranice 18.05.2019
sprintérský trojboj 2435 Hradec Králové 03.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 h Olomouc 26.01.2019
60 m 07.34 Litomyšl 03.08.2019
100 m 11.63 Ostrava 25.08.2019
150 m 17.64 Brno 22.07.2019
skok vysoký 1.70 h Olomouc 26.01.2019
skok vysoký 1.69 Šumperk 22.06.2019
skok daleký 6.51 Šumperk 22.06.2019
trojskok 12.58 Šumperk 22.06.2019
hod oštěpem 800g 36.20 Hranice 18.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R01 1 Ostrava 11.63
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/FA 6 Ostrava 13.20
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M Ostrava DNS
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M Ostrava 6.45
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M Litomyšl DNF
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B04 1 Litomyšl 07.34
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B04 Litomyšl DNS
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/M/F Týniště nad Orlicí 11.86
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok daleký/M Týniště nad Orlicí 5.80
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B01 3 Brno 17.64
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/M Brno 6.67
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 800g/M MS Šumperk 32.25
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/M 12 Šumperk 1.69
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/M Šumperk 6.51
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/M Šumperk 12.58
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/R06 MS Šumperk 11.80
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M Hranice 6.47
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 800g/M 10 Hranice 36.20
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/M 10= Hranice 1.66
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/M Hranice DNS
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.70
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R01 3 Olomouc 07.48
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/F Olomouc 07.55