Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Jakubcová
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Bartůněk Jan
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 4kg 12.62 Kolín 22.08.2020
hod diskem 1kg 45.88 Kolín 22.08.2020
hod kladivem 4kg 43.33 Kolín 19.05.2018
hod oštěpem 600g 31.09 Mladá Boleslav 21.06.2014
vrhačský trojboj 1779 Vlašim 03.07.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 11.67 Nové Město nad Metují 08.06.2019
hod diskem 1kg 43.22 Hradec Králové 03.09.2019
hod kladivem 4kg 42.08 Mladá Boleslav 24.08.2019
hod oštěpem 600g 29.78 Vlašim 03.07.2019
vrhačský trojboj 1779 Vlašim 03.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2019 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž Praha - Děkanka 41.60
22.09.2019 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod diskem 1kg/Ž/F Jičín 42.04
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) hod diskem 1kg/Ž Meziboří 40.57
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Ž Hradec Králové 11.58
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Ž 5 Hradec Králové 43.22
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F Mladá Boleslav 40.16
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F Mladá Boleslav 42.08
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F Mladá Boleslav 11.65
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/Ž Vlašim 1779
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Ž/F Vlašim 29.78
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Ž/F Vlašim 11.13
03.07.2019 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Ž/F 4 Vlašim 42.48
25.06.2019 Pardubický atletický mítink (Hvězda Pardubice) hod diskem 1kg/Ž 8 Pardubice 41.77
24.06.2019 VZ v hodu diskem a kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Ž/F Praha - Vinohrady 42.56
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Ž 4 Kolín 40.75
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Ž Kolín 41.74
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Ž Kolín 11.04
11.06.2019 Praga Academica 2019 (USK Praha) hod diskem 1kg/Ž 6 Praha 41.52
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod kladivem 4kg/Ž/F 5 Nové Město nad Metují 39.01
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 4kg/Ž/F Nové Město nad Metují 11.67
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) hod diskem 1kg/Ž/F Nové Město nad Metují 40.62
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) hod kladivem 4kg/Ž/F 4 Hradec Králové 40.63
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Ž/F Hradec Králové 41.13
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Hradec Králové 10.66