Karta atleta

Export do excelu
  • Samková Yekaterina
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 Stará Boleslav 24.08.2016
60 m 08.71 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m 13.80 Kladno 30.05.2015
200 m 28.98 Kladno 20.05.2007
200 m 29.86 h Praha - Strahov 12.01.2019
800 m 3:37.45 Kladno 09.10.2010
100 m překážek 20.92 Kladno 09.10.2010
sedmiboj 2129 Kladno 09.10.2010
hod diskem 1kg 23.34 Pardubice 03.10.2009
hod oštěpem 600g 44.71 Kolín 07.09.2014
vrh koulí 3kg 07.01 Kladno 12.10.2007
vrh koulí 4kg 07.19 Kladno 09.10.2010
skok daleký 4.67 Stará Boleslav-Houštka 12.05.2007
skok daleký 4.46 h Praha Strahov 08.12.2007
skok vysoký 1.25 Kladno 13.10.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 h Praha - Strahov 12.01.2019
200 m 29.86 h Praha - Strahov 12.01.2019
hod oštěpem 600g 42.85 Kladno 13.07.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž 7 Hodonín 41.22
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Ž 8 Praha - Juliska 41.57
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) oštěp 600g/Ž 11 Brno 42.38
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 11 Kladno 42.85
20.06.2019 3. Kolínský vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Ž 4 Kolín 42.31
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž/F MS Kladno 40.23
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) oštěp 600g/Ž 5 Praha - Juliska 41.72
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Ž 8 Plzeň 42.19
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/F 5 Praha - Strahov 08.80
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/R02 4 Praha - Strahov 08.85
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 4 Praha - Strahov 29.86